Joomla u posebnom prozoru

Autor Darius, 09. Prosinac 2012, 12:48

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Darius

Pozdrav

Ukratko, treba mi se na glavnoj stranici vidjeti jedan nezahtjevni flash koji bi vizualno okupirao recimo 2/3 prostora a u ostalog trećini bih stavio kao neki div kontejner ili iframe u kojemu bi smjestio članke od joomla site-a. Jeli moguće to napraviti da se istovremeno load-aju flash i joomla? Dakle da recimo lijevo stoji flash a sa desne strane joomla site s time da background image bude zajednički ili čak da cijelu površinu zauzme flash sa backgroundom a u desnom gornjem uglu preko njega stoje joomla articles koji se mogu scrolati i koji imaju prozirnu pozadinu tako da se vidi samo tekst i background od flasha koji probija ispod njih...
Eto...zahvaljujem... :)

Dario

Može screenshot sitacije, da otprilike vidimo kako će to izgledati?
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Darius

Evo ovo bi bilo potrebito. Dakle nije sad važan dizajn nego samo mogućnosti da porazbacam s lijeve strane gumbe po volji a desno članke. Znao bih tu lijevu stranu riješiti u html-u ali nisam siguran kako da dodam Joomlu desno. I neznam baš raditi template s dreamweaverom pa pretpostavljam da bi i to bio jedan od načina... ;)


Onebeat

Bok, ja imam nesto drugo na imu...

Umjesto da ubacis joomlu u posebenom prozoru zasto nebih isao drugacije...ubacit "ostalo" u joomlu?
Truth will set you free

Darius

Citat: Onebeat  u 10. Prosinac 2012, 18:43
Bok, ja imam nesto drugo na imu...

Umjesto da ubacis joomlu u posebenom prozoru zasto nebih isao drugacije...ubacit "ostalo" u joomlu?

Može i to ali kako? Recimo da bih mogao staviti neki stupac sasvim desno ali kako staviti custom napravljeni button da se superponira na točno određeno mjesto i da bude kao dio backgrounda? Naime ovo na fotki sam samo za primjer pobacao a u biti nebi bili ti oblici sa sjenama. Dakle znam sa Artisteerom se razmahati u ajmo reći klasičnom dizajnu ali ovo bi bilo malo više custom pa ako ima kakav tutorial ili sl.
thnx