Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Crojoomla

Autor erik, 10. Siječanj 2011, 17:53

0 Članovi i 13 Gosti pregledava ovu temu.

karlovic

Citat: alfagaj  u 18. Siječanj 2011, 09:47
molim admina da locka ovu temu.hvala
Potpisujem prema opisanom nije više vrijedna spomena.  Riječ koju sam upotrijebio možete staviti i **** kako sam dobio na PP ali riječ shit u mojim ušima ne zvuči ništa lijepše. Volim upotrebljavati u svemu "izvorno i domaće" kako u jelu, softweru tako i na forumu prilikom pisanja. Dakle svatko tko smatra da je upisana riječ neispravna neka upiše na jeziku koji je primjereniji i "mekaniji".

Bernard [ExaByte]

Citat: Skipper  u 18. Siječanj 2011, 09:39
Daj, lockajte ovo više... :nevin:
Citat: alfagaj  u 18. Siječanj 2011, 09:47
molim admina da locka ovu temu.hvala

Zaključavanjem teme nisu rješeni ni problemi, niti razlozi lockanja!

Neukusan post je cenzuriran, ispravljen. Preventivom do zdravlja!



Skipper

Citat: Bernard T.  u 18. Siječanj 2011, 10:03


Zaključavanjem teme nisu rješeni ni problemi, niti razlozi lockanja!


O kojim točno problemima govoriš?

Bernard [ExaByte]

Citat: Skipper  u 18. Siječanj 2011, 10:08
O kojim točno problemima govoriš?

Ovo sam napisao generalno, ne samo direktno misleći na ovu temu, jer komentiram zaključavanje (guranje pod tepih, glave u pijesak)...

- "problemi" tj. tem(tika), ali možeš gledat i na probleme u komunikaciji - izražavanju ...

a sad dosta offtopica!!  ::)

oKRamxII

Uf čovječe, nije vama dosadno, sad mi je žao što nisam bio na CroJoomli  ;D

anteprimorac

Nisam uspio pročitati sve postove pa se unaprijed ispričavam na ovakav upad u raspravu.

Ako Klaudija ne želi više imati odgovornost za croJoomla zajednicu zašto onda tu odgovornost ne preda nekome drugom?

Citat: erik  u 17. Siječanj 2011, 13:05
Klaudia jednostavno više nema vremena i volje brinuti se crojoomlu, ali razumije odgovornost prema zajednici i brine se da forum i dalje radi. Jedini "grijeh" koji joj možemo prikačiti je da ne želi domenu crojoomla.com nikome poklanjati nego zadržati za sebe. To je njeno privatno vlasništvo i ima potpuno pravo na to. Kako smo krenuli u pokretanje nečeg novog ona je predložila da napravimo i novi forum na kojeg će se preseliti aktivnost zajednice.
To je odlična stvar jer nama daje šansu da počnemo graditi sustav od početka, a crojoomli istovremeno miče odgovornost od brige za forum i zajednicu.
Po meni, WIN-WIN situacija: svi su dobili prošli.
Ne razumijem koji je njezin razlog ne poklanjanja domene na korištenje zajednice. Gledano s pravne strane ona ne mora dati domenu ali to nije moralno i nije ok prema cijeloj zajednici koja je izgrađena na domeni crojoomla.com .

karlovic

Ta domena je njezino vlasništvo i vjerojatno ima neku ideju oko nje  ;) to je s njezine strane sasvim ok ali ako misli brisati sve uskoro smatram da je mogla (to ne boli) dati kopiju baze traje nekoliko min i ne nestaje u dim. Dizajn je njezin ali opet ponavljam: bedastoća je brisati sve sadržaje koje su forumaši pisali jer se njoj "spava". Dalje još je gore ako ih bud koristila samo za sebe ... iako pola njih spada u smeće dio je upotrebljiv.

erik

Stvarno ne želim početi novi val rasprave, ali ovo što si napisao već sam sve objasnio. Naravno, ne znam što će biti, ali vjerujem Klaudii kada kaže da nema namjeru započinjati ništa komercijalno na crojoomli, da forum nema namjeru maknuti dok god netko dolazi čitati i da forumske postove neće upotrijebiti u nikakvu drugu svrhu osim trenutne. Za one koji misle da domenu želi zadržati jer zarađuje na oglasima kažem da zarada od oglasa je jedva dostatna da pokrije troškove domene i hostinga.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

karlovic

Pravno gledajući smije s tom domenom raditi što hoće jer je njezino osobno vlasništvo. Ja sam pisao o sadržajima nikad o domeni, ako joj sadržaji ništa ne znače (za domenu) neka ih obriše ;) ... (zadnji moj post o toj temi neka radi što hoče ima sva prava na to)

marko227

Citat:Ovaj forum je zaključan.
Registracija je isključena. Isključena je mogućnost pisanja novih postova ili uređivanja starih, čitanje je i dalje moguće.
Forum će u ovakvom obliku ostati dostupan dok statistika ne pokaže je prestao biti koristan.

Vjerujem da je ovo od jutros ili od sinoć jer je zadnji post napisan jučer u 16.50h.

R.I.P. stari forume. Bio si dobra odskočna daska svima nama i hvala ti na tome.

erik

Tri pucnja u zrak i truba.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Onebeat

Citat: erik  u 11. Veljača 2011, 13:08
Tri pucnja u zrak i truba.

:( ;D :(

Viva novi forum! ;D :pivo:
Truth will set you free

oKRamxII

"Kralj je mrtav, živio kralj" :D

Eto, jedna "burna" tema za raspravu manje.