Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Virtuemart i Joomla 3

Autor marko227, 06. Prosinac 2012, 13:43

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marko227

Nisam pratio do sada, bio sam spriječen privatnim "problemima" tako da sam tek jučer instalirao Joomlu 3.0.2 i počeo malo proučavati.

Je li netko probao raditi sa kombinacijom Joomla 3 + Virtuemart, kako funkcioniraju je li uopće radi jedno sa drugim?

wooer

3.0 je za entuzijate, napredne korisnike i developere.
Za ovu tvoju kombinciju ipak preporučujem ostanak na LTS verziji, a trenutno je to 2.5.8.
Nadogradnja na 3.5 bi trebala biti nativna i podržavati ne samo prelazak s 3.0, već i direktnu migraciju s 2.5.x verzija.
Mada sam pobornik korištenja najnovijih verzija softwarea (izuzev win8) za virtuemart bih i dalje preporučio ostanak na "staroj" joomli.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

triolatice

Citat: marko227  u 06. Prosinac 2012, 13:43

Je li netko probao raditi sa kombinacijom Joomla 3 + Virtuemart, kako funkcioniraju je li uopće radi jedno sa drugim?

Za sada ne radi, jer treba prepravljati kod za verziju 3.x. Mislim da se tu malo čak i odugovlaći iz razloga što su promjere vezane za 3.0 tolike da se neke stvari još i neznaju kako će finalno izgledati.

wooer

Ne radi se na odugovlačenju. Za tim od dva developera ovo je veliki zalogaj i ne postoji mogućnost ubrzavanja razvojnog procesa.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member