MIGRACIJA Joomla! 1.0.15 Stable na 2.5.8

Autor tedik, 28. Studeni 2012, 14:04

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tedik

Pozdrav Svima,

Imam na hostingu instaliranu Joomla! 1.0.15 Stable te bih htio migrirati na više verzije pa me znaima procedura.
Koji je najbezbolniji način da site bude čim manje nedostupan. Ovo sve mi je potrebno jer želim kreirati višejezični site a
podrška za 1.0.15 je odavno prestala. Ovakvo stanje sam nasljedio a administriram web u jednoj firmi pa se i nebih baš igrao previše pošto sam nov sa Joomlom....


Hvala na odgovorima...  :)

Dario

#1
Najbezbolnije bi bilo da počneš od početka :)
btw. uopće se ne šalim....

Teoretski bi mogao migrirati 1.0 -> 1.5 -> 2.5, al sama pomisao na to smrdi na 1001 problem, a da ne govorim o potrošenih xxx sati na nešto što na kraju neće biti dobro....
Mogao bi eventualno migrirat sadržaj, al mislim da je to sve.... 3rd party komponente / moduli / pluginovi pitanje jel postoje uopće, a čak ako i postoje - nakon tolikih godina sumnjam da imaju kakve dodirne točke kamo li migrator... template moraš ispočetka radit i da dalje ne nabrajam.... Brže ćeš biti gotov ako kreneš ispočetka....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

oKRamxII

Slažem se.

Ja sam s 1.5 samo sadržaj sačuvao i odmah na 2.5. Manje potrošenog vremena.