Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Problemi na joomli 3

Autor Mate007, 23. Studeni 2012, 09:58

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mate007

Pozdrav.
Jedno pitanje.

Prebacio sam joomlu 3 na server i pustio je u rad, sve mi radi ok dok ne ubacim neki clanak i sliku , kada spremim clanak slika se izbrise a sa njom i opcija opsirnije.
Znaci to se desava samo na novom clanku sto dodam, a stari clanci koje sam imao rade u redu.

Probao sam ponovo prebaciti stranicu i sql bazu ali mi se opet ista stvar desava. Na mom racunalu (localhost) i mojoj bazi radi sve ok.

vorDa

meni se zna događat kad je teks u <div> onda mi se sve razbaca preimenujem u <p> i sve radi normalno.
Bolje bit malo GLUP, nego malo PAMETAN !!!

Dario

Citat: vorDa  u 23. Studeni 2012, 17:45
meni se zna događat kad je tekst u <div> onda mi se sve razbaca preimenujem u <p> i sve radi normalno.

To bi prije bio problem u text editoru, ne joomli :)
Malo pogledaj po postavkama od defaultnog editora, vjerojatno ima negdje složeno da forsira paragrafe za container-e, a očito da to krivo radi :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

kroki.mg

Isti problem. File php.ini sam prebacio u administrator file i nakon toga radi.

ISScyborg

kod mene je malo drugačiji problem, kad hočem da prebacim neki modul u drugi modul ili članak sa {loadposition ime_pozicije_modula} onda mi izpiše baš to, ali kod starih loadposition je sve ok, čak i ako ih ponovo sahranim. ako inštaliram modules_anywhere i upišem {modulepos ime_pozicije_modula} je isto ok, ali neznam zašto u prvom slučaju nije.