Nemogučnost objave članaka

Autor sinjal, 18. Listopad 2012, 13:09

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

sinjal

Imam Joomlu 1.5.22 sve do jućer je radilo ok. Sad samo 404 greška.
Uvidom u administraciju vidim da pod objavljeno stoji uskličnik i da nema datuma.
Osim toga ne mogu napisati novi članak i on ima taj usklićnik, nemogučnost objave...

Hvala na pomoći,

Dario

Prvo te moram pitat zašto si još uvijek na 1.5.22 ??? Update-ovi nisu gluposti i nisu baš za igrati se... Možda je neka sitnice koju si predvidio, a možda ti je i Joomla haknuta... 1.5.22 padaju ko kruške.... Ja sam imal par situacija, a u većini je jednostavan update na 1.5.26 riješil stvar :)

Probaj prvo update napraviti pa ćemo vidjeti dalje, ako nebude radilo
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

sinjal

Update na 1.5.26 napravljen, i dalje mi ostaje onaj upitnik i nemogučnost objave / pregleda članaka.

Kad otvorim napisano u desnom uglu uopće nema datuma kad je napisano i nemogu ga ručno postaviti.

Da li bi greška mogla nastati ako me hoster bez mog znanja prebacio na drugi server, možda neka dozvola na datotekama je potrebna, chmod neki :-)

Nisam bas vican joomli, kad radi ne diram :) hvala na brzom odgovoru, pozdrav,

Dario

to prije smrdi na neki problem s bazom... možda su tablice potrgane iz nekog razloga, meni se to dogodilo jedanput al je bilo na manje bitnima pa nisam imal problema.... probaj se logirat phpMyAdmin-om pa vidi da nisu tablice "potrgane" - vjerojatno će poruka stajati na vrhu čim uđeš u bazu.... pa probaj onda označit sve tablice i na dnu imaš Fix u drop down meniju.... također ih možeš odma i optimizirat kad si već tam (od viška glava ne boli).....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

sinjal

#4
Obavia sve i ništa. Joomla cache delete, drugi pretrazivac, isto nema clanaka.
Tu je i JoomFish, misterestate, firewal komponenta, ali na drugom webu sve uredno radi.

cak sam backup od 6 miseca i bazu, ponovo podiga, ne ide. Mozda je php nadogradjen moze i to biti?

Poslacu meil vlasniku weba, najvjerojatnije cu mu izraditi novi ali na WordPressu.
Ove postojece Joomle zurno nadogradujem  :)

Hvala na pomoci, pozdrav,

sinjal

Ma gle cuda, kad se prijavim u Joomlu, svi clanci i linkovi vidljivi / valjaju  :geek:
I dalje u admin sucelju onaj upitnik kod clanaka...

Znaci svi neprijavljeni korisnici ne vide nijedan clanak, linkovi pokvareni.

Ima tko ideju?

Da radi koji dan  dok ne napravim novi web u zadnjoj verziji Joomle,,,

Hvala, 

Dario

Je si dirao što po pravima u Jooomli?
Ovo kaj opisuješ - ko da je netko postavio člancima nivo dozvole na Registered....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

sinjal

Jednini admin sam bio na toj Joomli, problem je nastao kad nisam brljao po administraciji. Mislim da je php nadogradjen, mozda je to kumovalo :-)
Sad je gotovo, izbrisano je, hvala na pomoci, javim se ako zapnem na novoj Joomli :-)
Pozdrav,