joomla_antivirus_logo

Autor Tema: Fiskalizacija?  (Posjeta: 34806 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

DADO023

• Novi forumaš
  • *
    • LiberoHosting
Odg: Fiskalizacija?
« Odgovori #15 : 04. Veljača 2013, 04:58 »
koliko bi takav poduhvat koštao novca i vremena?

Bernard [ExaByte]

• Administrator
  • :/# ExaByte Varaždin| Federation Servers
    • ExaByte Varaždin
« Odgovori #16 : 04. Veljača 2013, 19:12 »
Sve ovisi, pluginovi će biti između 300 i 600 kn, ovisno o kompleksnosti ... javi se na PM pa ćemo dogovoriti nešto.

DADO023

• Novi forumaš
  • *
    • LiberoHosting
« Odgovori #17 : 04. Veljača 2013, 19:35 »
PM poslan :)

mehnihma

• Novi forumaš
  • *
« Odgovori #18 : 26. Ožujak 2013, 01:07 »
Sve ovisi, pluginovi će biti između 300 i 600 kn, ovisno o kompleksnosti ... javi se na PM pa ćemo dogovoriti nešto.

Bok,
mene isto ovo zanima, poslao PM

Markus10

• Novi forumaš
  • *
« Odgovori #19 : 02. Rujan 2016, 11:47 »
Pozdrav, jel netko ima iskustva sa Prolinkom (izrada web shopa) ? Uzeo bih kod njih nekoliko paketa, pa me zanimaju dojmovi..

JessieSun

• Forumaš
    • Fun Art
« Odgovori #20 : 20. Studeni 2020, 20:34 »
Evo da podignem ovu prastaru temu i usput vidim ima li živih. Dakle, ako netko plaća direktno sa svoje kartice, onda je to kao da plaća gotovinom, pa treba fiskalizirati račun. Da se to izbjegne, koriste se online servisi za plaćanje poput paypala i sl. i onda se izbjegne gotovinsko plaćanje i dobije se to transakcijsko i takve račune ne treba fiskalizirati.
Pustimo na stranu te servise i plaćanje virmanom ili online bankarstvom po ponudi i sl. - ak uključim opciju u webshopu za plaćanje karticom taj račun mora se fiskalizirati, pa me evo zanima koji webshop ima takvu opciju, a pretpostavljam da bi do sad već trebalo biti obzirom da cijela EU to treba. No, s druge strane, ako nije isti postupak unošenja certifikata za fiskalizaciju za svaku državu, onda možda ne mogu imati koji god, nego baš prilagođen hrvatskom tržištu. da li je to tako ili nije?
Nije da mi je to najbitnija informacija u životu, ali eto mislim da je i da je i dalje zanimljiva kao tema na ovom forumu, i ne znam da li već postoji rješenje.

wooer

• Administrator
  • It's not bogus, it's an IBM standard
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

joomla_antivirus_logo