Planinarsko društvo "Japetić" JE ZAHVALNO za pomoć

Autor Grebox, 13. Rujan 2012, 20:12

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Grebox

Poštovani,

Hrvatsko planinarsko društvo "Japetić", koje u 2013. godini obilježava 90. godina postojanja, traži experta sa znanjem Joomla koja bi bila sposobna napraviti upgrade sa verzije 1.5.14. na najnoviju verziju Joomle i neke druge radnje vezane za optimizaciju web stranice. Svi "profesionalci" koje smo do sada zamolili preko poznanstva nisu u stanju napraviti upgrade zbog "kompleksnosti", "neznanja", "bojazni" ili drugih razloga.

Prihvaćamo poštene ponude volonterskog ili komercijalnog načina na moj e-mail. Naravno, nebi željeli da se angažiranjem neke osobe koja nije 100% sigurna što treba napraviti, naša internet stranica "raspadne" ili nekako drugačije uništi jer su u nju uloženi mnogi sati volonterskog rada koji sada zahtjeva pomoć profesionalca.

http://www.hpd-japetic.hr/

Hvala.

Tom555

Mislim da ćeš ovdje naći zasigurno pomoć jer, primjerice vrijedni Onebeat češto zna pisati: Daj pristupne podatke, rješit ćemo to..., srećom, ovdje ih ima jako puno sličnih...

bobgen

Ovakvu stranicu ima smisla prebacivati na 2.5.x ako imaš za novu Joomlu sve module, komponente, plaginove i template koji si koristio u stranici za J!1.5.x.
U protivnom će se moći prebaciti u glavnom core a ostalo će se morati raditi ponovno. Svoje stranice nisam prebacivao sve dok sve važne komponente i module nisu napravili za 2.5.x. Tada je bilo lako (relativno).
Znanje je otrov koji u velikim količinama liječi, a u malim ubija.

Tom555

Citat: bobgen  u 14. Rujan 2012, 02:17
sve module, komponente, plaginove i template koji si koristio u stranici za J!1.5.x.

Iz priloženog je vidljivo da se na ovoj stranici koristi jako malo dodataka, tako da to nije problem.

Iako nije tema, malo me bode u oči ovaj "gastarbajterski sindrom" pisanja (u Austriji ga vidim na svakom koraku među Hrvatima, a to je pisanje imenica velikim slovima (valjda mnogi Hrvati misle da u Austriji, Njemačkoj, Švicarskoj... tako mora... ROFL pa molim te to ispravi kod nazivlja gornjih poveznica:
Plan izleta
Planinarska sekcija
Planinarska karta
Alpinistička sekcija

Onebeat

Citat: Tom555  u 14. Rujan 2012, 00:17
Mislim da ćeš ovdje naći zasigurno pomoć jer, primjerice vrijedni Onebeat češto zna pisati: Daj pristupne podatke, rješit ćemo to..., srećom, ovdje ih ima jako puno sličnih...

Lijepo je ovako nešto i pročitat:)

Uglavnom nisam stigao pogledat stranicu na racunalu, no mislim da nece bit veliki problem...

Javim se sa komentarom...
Truth will set you free

Onebeat

"Daj pristupne podatke, rješit ćemo to"  ^-^

Pogledao sam stranicu i nečini mi se nesto strašno komplicirano za izvest prebacivanje, no imam par nekih pitanja/savjeta....

O tome ćemo preko drugih kanala... :pivo:

Truth will set you free

Grebox

Evo, nakon nekog vremena moram priznati da je Onebeat napravio dobar posao. Čak štoviše prebacio je stari i kreirao novi site vrlo profesionalno i korektno. Naši korisnici su jako zadovoljni i novi izgled koji je predložio Onebeat je prihvacen odlično !

http://www.hpd-japetic.hr/

Preporučujemo ga!

oKRamxII

Svaka čast Onebeatu, ni od svakog "plaćenika" (bez negativnih konotacija) ne bi dobili ovako dobro odrađen posao. Bravo!

Onebeat

Citat: oKRamxII  u 07. Prosinac 2012, 00:59
Svaka čast Onebeatu, ni od svakog "plaćenika" (bez negativnih konotacija) ne bi dobili ovako dobro odrađen posao. Bravo!

Pitao sam se kada će netko komentirat :)

Hvala na komentarima ;D
Truth will set you free

zabok

To se zove posel................jel još primaš pristupne podatke ;D

Usput kako se zove ovaj modul za vrijeme? Jak mi se sviđa!
Fishing Club Zagorje

Onebeat

Citat: zabok  u 07. Prosinac 2012, 18:13
To se zove posel................jel još primaš pristupne podatke ;D

Usput kako se zove ovaj modul za vrijeme? Jak mi se sviđa!

Hehe, ovo je odrađeno kako smo se dogovorili i obećanje održano sa oba dvije strane....

Ovo nije modul vec modal popup prilagođen za otvaranje vremenske prognoze... ^-^
Truth will set you free