Pluginovi/Moduli problem

Autor brasiliero, 11. Rujan 2012, 15:51

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

brasiliero

#15
Imam 1.8.0 ...sad neznam u cemu je problem. Svašta  :o

Onebeat

Jesi stavio install xampp ili lite ili usb?

Makni sve,restart i ponovo instaliraj...
Truth will set you free

brasiliero

Ono install...a šta bi trebao usb ili install?

Onebeat

Instal opciju stavi...
Truth will set you free

brasiliero

Ok,hvala probat ću!Pozdrav

bobgen

Sa nekim komponentama na Joomli 2.5.6 i Xampp-u sam imao takvih problema zbog verzije PHP. Zbog sigurne kompatibilnosti sa svim komponentama i modulima ja koristim xampp 1.7.3. Taj xampp ima PHP 5.3.1)
Znanje je otrov koji u velikim količinama liječi, a u malim ubija.

brasiliero

Otvorio sam novu temu upravo zbog xampp.pa želim otići na pravi server i hosting jer me to nervira.Pa ću se bolje uvježbati.Ajd ako znaš mi odgovori, tema je iznad  ove :)

bobgen

Xampp savršeno radi. Probao sam više takvih WAP servera i uvijek barem po nečemu je Xampp imao prednost.
Jedini problem može biti nekompatibilnost Joomla i PHP ugrađenog u Xampp. Zato sa kompatibilnošću Xampp-a i Joomla meni izgleda optimalan 1.7.3 jer na njemu radi i Joomla 2.5.6 i Joomla 3.0.
Znanje je otrov koji u velikim količinama liječi, a u malim ubija.

brasiliero

znači xampp ću promjenit, ovaj 1.8.0 onda malo šteka :/

Onebeat

Citat: brasiliero  u 13. Rujan 2012, 13:44
znači xampp ću promjenit, ovaj 1.8.0 onda malo šteka :/

A sam sebi sada stavio testno 1.8.0 i meni radi bez greške...

A da mi to riješimo nekako drugračije....remote pristup možda ?
Truth will set you free

brasiliero

Upravo deinstaliram 1.8.0 i stavljam 1.7.3 ,pa cu stavit modul npr google translate,pa da vidim oce li onda bit, pa ako ne onda Vam dam taj remote pristup (kako vam to uopce  dam? )

brasiliero

Pozdrav, evo sve je ok napokon! Hvala svima na pomoći! Znači ubuduće ako netko ovo čita: instalirajte XAMPP 1.7.3. ,ako imate Joomla 2.5.6. ili Joomla 3.0. i nećete imati problema,još jednom hvala svima.Ivan