Pluginovi/Moduli problem

Autor brasiliero, 11. Rujan 2012, 15:51

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

brasiliero

Pozdrav, evo jučer sam krenuo instalirati stranicu, joomlu i sve,sve je išlo ok, instalirao sam na localhost, i problem je kad instaliram neki plugin ili modul (koji je kompatibilan sa joomla 2.5 i sve) ,i pojavljuju mi se neke rečenice blesave, recimo google translate sam normalno instalirao(ne prevodi jer nisam stavio stranicu na pravu domenu),ali eto i ostali pluginovi kao npr. knjiga gostiju -opet se pojavljuju te rečenice nekakve, u čemu je greška? Htio bi tu stavit sliku da vidite ,ali ako netko moze pomoc poslat cu mu na email

brasiliero

#1
GTranslate

Strict Standards: Non-static method modGTranslateHelper::getParams() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\joomla\modules\mod_gtranslate\mod_gtranslate.php on line 13

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\joomla\modules\mod_gtranslate\tmpl\default.php on line 84

Odaberite jezik​▼   Evo ovo piše.

A isto tako evo sad vidim i kad se prijavim kao admin na stranici pojavi se ovo iznad 'HOME'

Notice: Array to string conversion in C:\xampp\htdocs\joomla\components\com_content\models\articles.php on line 124

Notice: Array to string conversion in C:\xampp\htdocs\joomla\components\com_content\models\articles.php on line 124

Notice: Array to string conversion in C:\xampp\htdocs\joomla\components\com_content\models\articles.php on line 124

Notice: Array to string conversion in C:\xampp\htdocs\joomla\components\com_content\models\articles.php on line 124

Notice: Array to string conversion in C:\xampp\htdocs\joomla\components\com_content\models\articles.php on line 124

erbi


brasiliero

Neznam.. Instalirao sam XAMPP,kako to da provjerim koja je PHP verzija?

erbi

za xampp ne znam začno kako ide. Možda sa phpinfo ili sa index.php u root folderu (ne root joomle)

brasiliero

Ok,a jel to moze nsetat kad kupim normalnu domenu i hosting,a ne ovaj localhost

erbi

to može nestat i kod tebe na xamp-u.

brasiliero

Kad neznam to uredit,skinuo sam najnoviji XAMPP , kako to uredim? Gdje da udjem mozes li mi otprilike objasnit?

erbi

Izvini, al nisam nikad koristio xamp. Ja radim sa wamp. Malo sačekaj. Javit če se neko, koji koristi xamp

Onebeat

Bok,jel ti potrebno koristit google translate?

Radim duze vrijeme na xampu,za pogledat koja je verzija php odi na admin joomle i pogledaj pod global configuration,sistemski parametri..
Truth will set you free

brasiliero

Evo ovako ima: Odem pod global configuration i onda imam u ponudi ' site - system - server- premissions- text filters'
U privitku je slika...Da odem na nešta drugo? Evo recimo i kad drugi template instaliram i hocu na njemu radit mi se isto tako pojave ti neki tekstovi..

brasiliero

#11
Evo primjer za template šta mi se pojavi, označio sam crvenom bojom :(

Onebeat

Greska krivo sam ti rekao joomla 2.5.x imas Site-System Information-Php Information i na vrhu pise verzija php-a!

Nema veze to sa templateom vec sa joomlom i xampom!
Truth will set you free

brasiliero

Evo jel ovo? Šta trebam uraditi?

Onebeat

Bok,

pogledaj što pišu ovdje na forumu Link

Koju verziju xamppa si skinuo?

Ja radim na ovoj zadnjoj verziji i nemam nikakvih problema Skini me...

Truth will set you free