Gdje Joomla skoči kada kliknem ????

Autor bobgen, 05. Rujan 2012, 13:41

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bobgen

Imam Joomla 2.5.6. Sve radi. Ali me muči problem za koji nikako da uhvatim kako to Joomloa radi.
Na naslovnici nekog templatea se nalazi prostor za module, prostor za komponente i izbornik. S obzirom da je to stranica koja se dohvata preko izbornika može se lako definirati koji modul će biti vidljiv na toj stranici (naslovnica). Međutim, ako se u nekom modulu koji se nalazi vidljiv na naslovnici nalazi linkani naslov nekog teksta i kliknem na njega pojavi se cijeli tekst. No, tu mi je problem jer nije mi jasno na kojoj se to stranici nalazi. Neki moduli nestanu jer su deklarirani da se vide samo na naslovnici, a neki moduli i dalje ostanu vidljivi makar su i oni deklarirani da se vide samo na naslovnmoj stranici.

Pitanje: kuda to ode (na koju stranicu) Joomla kada kliknem na linkani naslov nekog teksta u modulu?

Hvala unaprijd.

Znanje je otrov koji u velikim količinama liječi, a u malim ubija.

zabok

Pa ide tamo gdje si napravio putanju do tog teksta.................klikni na link nanovo i vidjet ćeš gdje ti je putanja ili recimo u članku poplavi ono što je linkano i klikni na gumbić link i tamo ćeš vidjeti putanju kamo to ide.......
Fishing Club Zagorje

bobgen

To je jasno. No, ja izgleda nisam dobro pitao. Meni nije jasno koja je to stranica da se za nju onemogući prikaz nekog modula.
Znanje je otrov koji u velikim količinama liječi, a u malim ubija.