Tekst nekad ode nekad ne

Autor proleter, 15. Kolovoz 2012, 13:15

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

proleter

Probao sam na stranicu upisati dva teksta. Uvijek pišem isto (tekst si napišem u notepadu pa copy/paste na stranicu). Tako sam napisao prvi, naslov, sekcija, kategorija, kliknem objavi i pregledam na str. i svo ok. Potom na isti način napošem drugi, kliknem ok i tekst odleti pod modul s desne strane.

Slika nakon prvog teksta  i slika nakon drugog unosa u privitku dolje

Kada označim drugi tekst kao neobjavljen sve se vrati u ok stanje.

Koristim JCE editor koji je označen u postavkama kao default profile for all users

proleter


wooer

Zbilja je teško otkriti zašto ti tekst bježi bez uvida u stranicu. Priložene slike ne otkrivaju ništa više osim onoga što si opisao.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

proleter

Dakle bježe ispod modula Facebook (i ostali tekstovi ispod drugih modula).........kvaka je u tome da sam do sada normalno radio s ovim editorom a od one vijesti svaka slijedeća izbacuje tekst ispod modula. Čim izbrišem novi tekst ostali se vraćaju u normalno stanje.

Probao sam ubaciti kroz druge preglednike ali opet isto.......nije mi jasno što je razlog "probijanja".

zabok

Dok ne skužiš u čemu je štos........mapiši dvas nova članka i briši zadnjeg da ti ustvari onaj najnoviji ostane na naslovnici........ ;D
Fishing Club Zagorje

proleter

Mislio sam da je ovo forum za razmjenu mišljenja, rješavanje problema i razvoj joomle ali očigledno baš i nije. Čast izuzecima, pogotovo onim starijim forumašima (većina zna). Iznenadio me odgovor "zaboka", imam osjećaj kao da sam na indexovom ili nekom sličnom forumu.
Zabok, postoji joomla forum BiH, Srbije, Crne Gore gdje se mogu pronaći odgovori no ja sam čvrsto mislio da ipak trebam pisati na mom matičnom, domaćem forumu. Ako netko zna riješiti problem nije to isključivo za osobu koja je problem postavila jer još poneki korisnik joomle može imati isti problem i rješenje. Sarkazam ne pomaže niti meni, niti tebi niti joomla zajednici.

Onebeat

Citat: proleter  u 16. Kolovoz 2012, 19:15
Mislio sam da je ovo forum za razmjenu mišljenja, rješavanje problema i razvoj joomle ali očigledno baš i nije. Čast izuzecima, pogotovo onim starijim forumašima (većina zna). Iznenadio me odgovor "zaboka", imam osjećaj kao da sam na indexovom ili nekom sličnom forumu.
Zabok, postoji joomla forum BiH, Srbije, Crne Gore gdje se mogu pronaći odgovori no ja sam čvrsto mislio da ipak trebam pisati na mom matičnom, domaćem forumu. Ako netko zna riješiti problem nije to isključivo za osobu koja je problem postavila jer još poneki korisnik joomle može imati isti problem i rješenje. Sarkazam ne pomaže niti meni, niti tebi niti joomla zajednici.


Slažem se da treba prvo vidit na domaćem forumu pa onda tražit dalje no ovo je ipak specifičan slučaj stoga mislim da bi link za stranicu puno pomogao kako bi se otkrio problem u ovom slučaju ipak... :pivo:
Truth will set you free

zabok

#7
Citat: proleter  u 16. Kolovoz 2012, 19:15
Mislio sam da je ovo forum za razmjenu mišljenja, rješavanje problema i razvoj joomle ali očigledno baš i nije. Čast izuzecima, pogotovo onim starijim forumašima (većina zna). Iznenadio me odgovor "zaboka", imam osjećaj kao da sam na indexovom ili nekom sličnom forumu.
Zabok, postoji joomla forum BiH, Srbije, Crne Gore gdje se mogu pronaći odgovori no ja sam čvrsto mislio da ipak trebam pisati na mom matičnom, domaćem forumu. Ako netko zna riješiti problem nije to isključivo za osobu koja je problem postavila jer još poneki korisnik joomle može imati isti problem i rješenje. Sarkazam ne pomaže niti meni, niti tebi niti joomla zajednici.

Neznam gdje ti vidiš ovdje sarkazam...............jel ti na kraju rečenice smajlič,pa pošto si forumski potkovan,znao bi da je taj smajlić stavljen kao zezancija,ane nešto ozbiljno.Da znam riješit tvoj problem,riješio bi ga odmah,ali neznam i smatrao sam dok ti netko od "naših" koji su kompetentniji u tome riješe problem,a da ti na stranici tekst ne ulazi u modul da barem zasad imaš neko rješenje i ne vidim tu niti riječi sarkazma................
Sarkazam se očituje u tvojem "hoch" postu i riješavanje problema u taj trenutak,jednom prilikom mi je baš od tih starih forumaša rekao da čitam,čitam,čitam i čitam.................neznam što ti to govori,ali meni dosta.....................
Vjeruj da netko zna,da bi riješio i to odmah,ali  ili su na go ili neznaju...............a i netko te pitao da mu postaviš link na stranicu,što i dalje izbjegavaš..........
Što se mene tiče možeš pitat i Švicarski joomla forum,a ne se odmah prijetit kako ćeš ići dalje, e pa Brate mili tko te drži ovdje............
Fishing Club Zagorje