Direktno dodavanje teksta ispod i framea

Autor Robot, 12. Kolovoz 2012, 10:19

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Robot

Dobar dan svima.
Zanima me kako da na stranici, koja je u meniu stavita da poziva iframe s nekim sadržajem, da ispod iframea napišem običan tekst.
Za iznad iframea postoji opcija s naslovima, da se ubaci naslov stranice i opis itd, ali trebao bi ispod teksta upisati još par rećenica.
Ovdje je poveznica na dio koji me mući. http://www.robotower.com/chat.html
Znaći ispod iframea, u kojem se nalazi chat, bi htio dodati pravila koja bi se odnosila na taj chat, ali ne znam kako. :(

zabok

U meniju ti link mora bit na komponentu,(chat) i dolje imaš prozor za neki opis,većina ih ima................ili si moraš instalirat comcontent,pa napravit članak i stavit ga u izbornik kao link na članak i iznad linka na komponentu(chat) napisat kaj god želiš.
Fishing Club Zagorje

Robot

Oprosti, ali pogubio sam se na prvoj rećenici.  :o
Nemogu staviti u meniju da mi je link na komponentu, jer ovo nije komponenta od Joomle. Nego free chat koji sam uploadao na server, i stavio poveznicu na njega, ima i drugu bazu podataka. Nema nikakve veze s Joomlom. Zato sam ga i stavio u iframe, da bude na stranici glavnoj. Ako ga stavim kao externsl url, onda mi otvori u pregledniku samo tu stranicu, a to ne želim. Nego da bude ovako kako je, samo da se doda iznad i ispod tekst. Ako nema nekakve komponente za instalirati može i rućno da se unese. Samo ne mogu naći gdje joomla sprema svoje stranice.
Što kažeš na logo? Kažu mi da je prenapadan.  :'( :'( :'(

zabok

Da skužio sam na drugom topicu da to nije joomla komponenta......nego link na url!

No ja mislim da postoji i neka verzija joomla chata................
Fishing Club Zagorje

Robot

Postoji par verzija Joomla chata, ali se ili plaćaju ili su za da ne kažem šta. :D
Ima onaj Blast chat koji je kao super dobar i ima upute itd, ali se plaća. Ostali se ili plaćaju ili su za ništa. Imali smo prije jedan chat, koji je imao plaćenu verziju, dok mi na jednom chatu jedna gospođa nije preporućila ovaj chat i mogu ti kazati da je ovo najbolji, a ako nije najbolji, onda je među najboljima chatovima, kako besplatnim tako i plaćenim.
Brz je dosta, ima administratorsko sučelje u kojem se svašta može podešavati i prilagođavati.
Zanima me samo kako da u iwraperu ispod dodam 5-6 rećenica. I iznad isto. Ima pod naslov itd, ali nije to to. Ako može kakva pomoć? Bio bih veoma zahvalan.

zabok

#5
Jedino što mi pada napamet bi bilo da napraviš obični članak i napišeš pravila u njemu i dolje ispod napišeš recimo KLIKNI NA CHAT i to staviš u link............
Znači u meniju napišeš CHAT i link na taj članak,a u linku KLIKNI NA CHAT-linka na  url chata...............

Čak možeš taj članak i malo ukrasiti sa fotkom-logom chata.............
Fishing Club Zagorje

Robot

Znam za to, ali to mi je nekako presmotano. Bilo bi klikanja na sve strane onda da se dođe do obićnog chata.
Bi li htio/jela potražiti može li se to gdje u kodu ubaciti?
Gdje uopće Joomla sprema html stranice?