Prijevod za 1.6?

Autor Warning_in_array, 09. Veljača 2011, 20:24

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

wooer

Vidim da ćemo morati napisati opsežne upute kako dobiti podršku za hrvatski jezik u joomli ...
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Puky

Dobro jutro!
Hrvatski prijevod je super  :vino:
Hvala autoru !!!!!!!!!!!

solja71

Pozdrav svima !

Da li postoji mogućnost da se prijevod ubaci u instalaciju ili ide zasebno.

erik

Postoji mogućnost, ali za sada nema takve distribucije. Ja sam počeo je čak počeo raditi, pa možda i napravim uskoro.
Uglavnom hr jezik možeš instalirati sa dva-tri klika pa hr distribucija i nije neophodna...
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

solja71

#19
Evo instalirao sam prijevod , u Lenguage manageru postavio HR kao zadani, ali i dalje imam Engleski u čemu je problem.

Evo riješio, nekad prije instalacije treba nešto i pročitat, a ne samo klikat

vivi

#20
Kak si rjesio taj prob.? Ja evo na frisko instaliro Joomlu 1.6 te ovaj full paket (Croatian_Translation-Hrvatski_Prijevod-1.6.3) postavim za defaultni HR al i dalje je eng. :S

EDIT: Evo i ja rjesio lol....

Morao sam staviti ovaj totalno neuocljivi na desnoj strani >>filter locations<< na administrator pa tek onda staviti zvjezdicu na administrator kako bi bio defaultni.

Akrobat

Aloha ekipa opet.

samo da vam zahvalim i da vas pohvalim za prevod joomle. TENKJUUUUUU  :geek:

Ovo je odlično - kada sam prije nekoliko godina startao sa joomlom 1 sve sam ručno radio - sada se prebacujem na 1.7 i mogu vam reći da uživam jer vas ima dosta i svako nešto doda i pravi je užitak učiti ponovo i nadograđivati verzije.

Hvala cijelom timu prijevoda i ekipi sa foruma.

digitalartist

Pozdrav! Ja sam ubacio folder sa prijevodom(1.7.0) za frontend u "language" folder, a  backend u "administrator/language". pokrenem Joomlu, no ne vidi se hr jezik ..

erik

Citat: digitalartist  u 03. Kolovoz 2011, 21:30
Pozdrav! Ja sam ubacio folder sa prijevodom(1.7.0) za frontend u "language" folder, a  backend u "administrator/language". pokrenem Joomlu, no ne vidi se hr jezik ..

To je radilo u J!1.5, a od 1.6 jezik moraš instalirati preko sučelja za instalaciju
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

digitalartist

Citat: erik  u 03. Kolovoz 2011, 23:08
Citat: digitalartist  u 03. Kolovoz 2011, 21:30
Pozdrav! Ja sam ubacio folder sa prijevodom(1.7.0) za frontend u "language" folder, a  backend u "administrator/language". pokrenem Joomlu, no ne vidi se hr jezik ..

To je radilo u J!1.5, a od 1.6 jezik moraš instalirati preko sučelja za instalaciju

pa to i pokušavam, pod extensions u language manageru hr jezik postavit kao defaultni ali ga nema ..

erik

Da li si instalirao hrvatski jezik?

U ovom članku imaš objašnjeno kako se instalira hrvatski jezik: http://joomla.com.hr/tutorijali/za-korisnike/103-Izrada-vi%C5%A1ejezi%C4%8Dne-stranice-u-Joomli-1-6.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez