Problem sa Internet explorerom

Autor buffon, 05. Srpanj 2012, 00:04

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

buffon

Pozdrav svima,

Imam jedan veliki problem. Naime kad ubacim vijest direktno u sajt sve je ok na svim internet pretrazivacima. Ipak, kada izmjenim u novom otvaranju ubacene vijesti bar slovo, vijest nestane. Vidi se samo naslov i slika, ali texta nema. To se desava samo na IE pretrazivacu. Nadam se da razumijete u cemu je problem. Ako treba jos cu vam objasniti problem.

oKRamxII

Screenshoot bi koristio, ali čim je i neki problem s IE-om, nema tu sreće. "Najobožavaniji" browser kod webmastera... No stavi, možda će se neko rješenje naći.

buffon

Mah ja ga ne koristim nikada, vec posjetioci su mi u nekoliko navrata poslali problem i jedan od mojih novinara je prijavio problem kod njega, kada mu ja malo izmjenim text da mu nema texta, samo slika i naslov... znaci problem je samo kada se mijenja text, ne kada se i ubaci..

Tom555

Da nije copy/paste iz worda, koji u tom slučaju zna stvoriti puno poteškoća?

buffon

Ne ne, jednostavno se kuca u prostoru za text u joomli, i tokom bilo kakve izmjene clanka koji je vec ubacen dolazi do problema. Problem ne nastaje kada se ubaca vijest, samo kada se mijenja text clanka..

Tom555

Koji editor teksta imaš? Kako je kad probaš s drugim, možda navikanim JCE-om?

Guardian

Vjerojatno krivo namješten HTML filter u Joomli. Pa JCE mora slušati što mu se kaže. Koliko se sjećam on sam od sebe nije nikad namješten da filtrira HTML stvari iz teksta. Poneki Iframe i videa jest.