Problem kod upload-a templata na localhost

Autor Lilly, 25. Lipanj 2012, 16:50

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Lilly

Pozdrav administratorima i forumašima!!

Eto mene prvi put na forum, pa Vas sve zajedno molim za pomoć ili sugestije.

Prvi puta koristim Joomla 2.5.6 i totalna mi je koma ( navikla sam na 1.5. verziju koja mi je najdraža ) ... jer se još uopće ne snalazim, sve mi je naopaćke itd...itd... ugl....

Kod upload-a templata javlja mi ovo:


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\xxxx\plugins\system\k2\k2.php on line 320

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\xxxx\plugins\system\rokextender\rokextender.php on line 32

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\xxxx\plugins\system\k2\k2.php on line 27

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\xxxx\plugins\system\k2\k2.php on line 120

E sad ... pomislih da sabotiram display errors ... pa prvo nisam mogla naći php.ini ... pa mislim da se radilo samo o tome da u xampp/php-u  ima drugi naziv ( valjda ) ...odnosno da se nalazi u Php- configuration settings, jer sam tamo našla display_errors i stavila postavke na off ... ali stvar ne šljaka

Pa vas molim ako netko zna o čemu bi se tu moglo raditi ... jer ja za svoju firmu hoću baš taj template a on je na moju žalost samo u 2.5. verziji ... koja mi od samog početka pravi probleme  :'(

Srdačan pozdrav

Onebeat

Bok,

mozes ti nama objasnit kakav si ti to template isla instalirat ?
Truth will set you free

Lilly

Pa to je nekakav tempalte koji radi na 2.5.4. joomla-u, Gentry framework-u, K2 komponenti ... ne znam na kaj točno misliš ...

Onebeat

Citat: Lilly  u 25. Lipanj 2012, 19:08
Pa to je nekakav tempalte koji radi na 2.5.4. joomla-u, Gentry framework-u, K2 komponenti ... ne znam na kaj točno misliš ...

Znači template od nekog "proizvođača" - gantry framework je Rockettheme template "kuća"

Pogledaj ovo Link premda ovo nije riješenje vec skrivanje problema...

Koju verziju joomle imas i jel fresh install ili ?
Truth will set you free

Lilly

Ok hvala na dobroj volji i brzom odgovoru  :)

Joomla 2.5.6.

Da, da fresh install

Lilly

Da li bi se dogodila ista stvar da sam stranicu stavljala direktno na server?

Onebeat

Citat: Lilly  u 25. Lipanj 2012, 19:35
Ok hvala na dobroj volji i brzom odgovoru  :)

Joomla 2.5.6.

Da, da fresh install

Koji template i jeli kupljen ili "divlji" ?

Pa slusaj nema pravila jedno mogu probat ja instalirat kod sebe na xampp pa ti javim ak hoces  ;D
Truth will set you free

Lilly

Pa gle nije ni to neizostavno ..... samo mi objasni ovaj VELIKI smješak  0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:)

Lilly

Ajde pokušat ću pogledati link s onog foruma sutra, jer me trenutno pokušava ju deportirati s kompjutera  ... pa se javim ... i svakom slučaju tnx, tnx, tnx, tnx puno na dobroj volji i sugestiji

:) :) :)

Pozzz

Onebeat

Citat: Lilly  u 25. Lipanj 2012, 21:50
Pa gle nije ni to neizostavno ..... samo mi objasni ovaj VELIKI smješak  0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:) 0:)

Ne brini se nije ništa strašno  :)

Lijepo je pročitat kako se i cure bavim joomlom ;)

p.s nemam ništa protiv dapače  :)
Truth will set you free

Lilly

Eto stvar riješena!

Dakle, mjenjanje error postavka u php.ini, nije upalilo, ali promjena error reporta u joomla configuration file je upalilo  ^-^ ^-^ ^-^ ^-^

for developer and debugger
instead of chaging php.ini
go to joomla configuration file and replace
$error_reporting = 'default';
with
$error_reporting = '6143';

& it's done

Hvala puno

Pozzzz