Virtuemart promjena "prices" u "cijana"

Autor MMike, 11. Lipanj 2012, 23:12

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Renato

Citat: MMike  u 21. Lipanj 2012, 00:39
jesi lik..pa taj template za koji sam ti poslao link je template koji koristim..imaš quick start paket  (joomla, vm i komponente,itd itd)..instaliras na localhost i nađeš grešku za 15 minuta ako si već takav stručnjak! Nisam se nadurio, nego ako je forum podrške za joomlu bilo bi ok da ako netko zna kaže..mislim platit ču ti, ne 350kn, dat ću ti 100kn..ali sumnjam da ćeš ti to riješiti..ovaj drugi me preusmjerava na proizvođača templatea...alo?

Hehe, pa ja znam zašto te je woer uputio na proizvođača. Zato što si maznuo template  ;D. A stvar broj 2. niš se ti neboj hoću li ja to riješiti ili ne. Trebao si provjerit. Naravno s kontrom :pivo:

Onebeat

Citat: Renato  u 21. Lipanj 2012, 14:51
Hehe, pa ja znam zašto te je woer uputio na proizvođača. Zato što si maznuo template  ;D. A stvar broj 2. niš se ti neboj hoću li ja to riješiti ili ne. Trebao si provjerit. Naravno s kontrom :pivo:

Nije wooer sto je wooer nego sto je stari lisac  ;D :pivo:

Prebanalna stvar za riješit, malo se potrudit i to je to.

@Renato od početka se vidilo gdje ovo vodi - daj napravi mi pa cemo popit piće  ;D
Truth will set you free

Renato

Ma doooobro, bilo kako bilo nadam se da će lik naplatiti tih 800,00 kuna za web shop i da će vlasnik web shopa biti zadovoljan s radom i podrškom  :D. Taj quickstart radi čuda  ???. neš ti biznismena ;D