Ubacivanje php koda

Autor ivich, 04. Lipanj 2012, 21:18

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ivich

htio bih staviti na stranicu rezultate uzivo. imam php kod koji ih prikazuje...e sad ja bih trebao staviti u izbornik novi link koji bi prikazivao taj kod?

Tom555

To možeš načiniti izradom modula koji će sadržavati taj kod, a onda u izborniku povezati s tim modulom.

ivich

hvala na odg...
jel mi mozes malo vise objasniti? :P

Guardian

Mislim da ti imaš HTML, ili JS code. Ne PHP code.

Daj stavi ga ovdje. Ako je HTML, JS stavi ga jednostavno u HTML module, code view.

ivich

#4
a bas je php kod preuzet s livescore.in...postoji i html kod al s ovim mogu kao maknuti neke reklame...

<?php if (strpos($con ini_get("disable_functions"), "fsockopen") === false) {if (is_resource($fs fsockopen("www.livescore.in"80$errno$errstr3)) && !($stop $write = !fwrite($fs"GET /hr/free/lsapi HTTP/1.1\r\nHost: www.livescore.in\r\nConnection: Close\r\nlsfid: 682593\r\n\r\n"))) {while (!$stop && !feof($fs)) { $line fgets($fs128); ($write || $write $line == "\r\n") && print($line); } fclose($fs);} else print($errstr."(".$errno.")<br />\n");} elseif (strpos($con"file_get_contents") === false && ini_get("allow_url_fopen")) {echo file_get_contents("http://www.livescore.in/hr/free/lsapi"0stream_context_create(array("http" => array("timeout" => 3"header" => "lsfid: 682593"))));} elseif (extension_loaded("curl") && strpos($con"curl_") === false) {curl_setopt_array($curl curl_init("http://www.livescore.in/hr/free/lsapi"), array(CURLOPT_RETURNTRANSFER => trueCURLOPT_HTTPHEADER => array("lsfid: 682593")));echo curl_exec($curl);curl_close($curl);} else {echo "PHP inScore se ne može učitati. Zatražite od svog pružatelja internet usluge da dopusti funkciju `file_get_contents` zajedno sa naredbom `allow_url_fopen` ili funkciju `fsockopen`.";} ?>

Onebeat

Skini Juni sa extension.joomla.org i sve si rijesio :)
Truth will set you free

ivich

mislis jumi? instalira sam ga normalno i ubaci kod i izbaci mi ovu gresku:

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to www.livescore.in:80 (Permission denied) in /home/www/kladi-se.com/components/com_jumi/jumi.php(25) : eval()'d code on line 1
Permission denied(13)
n

Onebeat

Da na njega sam mislio  ;D

Pošalji mi na PM pristupne podatke i kod u php fileu da pogledam :)
Truth will set you free

miki147

#8
  ??? zar ti ovo nista ne govori (Permission denied) , nemoj se dzabe mucit , ne mozes dokucit do ostatka jer je na ovaj  dio /home/www/kladi-se.com/components/ postavljen password , ima drugi nacina snadji se

Onebeat

#9
Citat: Onebeat  u 05. Lipanj 2012, 19:09
Da na njega sam mislio  ;D

Pošalji mi na PM pristupne podatke i kod u php fileu da pogledam :)

Samo pošalji da pogledam  ;D

Citat: miki147  u 05. Lipanj 2012, 22:07
  ??? zar ti ovo nista ne govori (Permission denied) , nemoj se dzabe mucit , ne mozes dokucit do ostatka jer je na ovaj  dio /home/www/kladi-se.com/components/ postavljen password , ima drugi nacina snadji se

Ima drugi način - zove se riješit problem... :pivo:

Evo kako  to izgleda kod mene :) Pogledaj me!

Truth will set you free

ivich

evo imaju dvije vrste koda za prikazivanje...html i php...za php mi izbacuje onu gresku gore a html mi prikazuje rezultate al ima pak druge probleme...
poslat cu ti :)

Onebeat

Jesi pogledao link kojeg sam postavio?

Ubacio sam izgenerirani kod sa njihove stranice i dobio stranicu.
Truth will set you free

ivich

jesam vidio sam....a meni nece...i kad otvorim livescore maknu mi se footer i svi moduli sastrane.