Cro pack ne radi kako treba

Autor soap654, 02. Lipanj 2012, 10:01

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

soap654

Poz ekipa evo jedan problem.
Kako pravim stranicu koja je na hrvatskom jeziku pa mi smeta sto je navigacija na articlima next,end itd
skinem ja cro pack (za joomla 2.5 koju i koristim) i instaliram sve ok jezik ok al je nenormalno spora
spora je i ako vratim na engleski tek nakon sto unistaliram cro pack sve se vrati u normalu.
Nakon toga instaliram ja jos puno extenzija i sve ok sto znaci da imam neki issue sa cro pack.
Jel mi moze neko dat neki savjet?
Hvala

oKRamxII

Nisam te baš shvatio - stranica ti se uspori kad instaliraš hrvatski prijevod za 2.5?

wooer

Molim te da specificiraš o kojoj konkretnoj verziji se radi.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

soap654

Da ispiti stranica nakon sto instaliram prijevod
Radi se o prijevodu 2.4

soap654


wooer

Prijevod za nepostojeću verziju 2.4 nikada nismo izdali tako da ti ne mogu pomoći.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

miki147

 :pivo: koja katastrofa , ako ti je joomla updejtovana na zadnju verziju i sve ok radi zasto onda eksperimentises sa zastarjelim pluginima ? skines zadnju verziju i sve fercera ok , novi sam ovdje jesu dozvoljeni linkovi , evo skini plugin tu http://www.jpv-karaoke.ch/index.php/hr/download/summary/3-joomla/3-hrvatski-jezik-za-joomla-2-5

oKRamxII

Citat: wooer  u 06. Lipanj 2012, 22:53
Prijevod za nepostojeću verziju 2.4 nikada nismo izdali tako da ti ne mogu pomoći.

Valjda je lapsus (4 je pored 5), nije valjda mogao instalirati na nešto čega nema  :)

wooer

Lapsus ili ne, naš službeni prijevod nalazi se na linku http://joomlacode.org/gf/project/joomlahrvatska/frs/?action=FrsReleaseBrowse&frs_package_id=6269
Koliko vidim ljudi vole davati linkove na siteove s prijevodima za koje ne garantiram da su službeni pa tako mogu doći u posjed raznih nepostojećih verzija.

U svakom slučaju, ako se od nas očekuje da pomognemo oko problema s prijevodom bilo bi poželjno barem malo se koncentrirati prilikom prijavljivanja točne verzije koja stvara problem.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

oKRamxII

Ma jasno, meni je iskreno i čudno, prvi je koji se javio s ovakvim problemom, a i neznam na koji način bi mogao langauge pack usporiti stranicu. Nije da se u tom folderu nalazi neka "magična skripta".

soap654

Prvo svima se ispričavam. Odgovaro sam s moba pa nisam bio siguran znao sam da ima nesto sa 2 i 4
radilo se od verziji 2.5.4v3 problem je bio neki s webhostom mozda sam trebo malo pricekat pa onda na forum
nisam mislio da prijevod nevalja nego da sam nesto krivo ja instaliro pa da mi pomognete nac rijesenje jer sam teški početnik.
Sad sam stavio i radi savršeno, jos jednom sry :( zeznuo sam

wooer

Nevezano uz ovaj problem. Za prijevod 2.5.4v4 napravljena je greška prilikom pakiranja koja je otklonjena u 2.5.4v5
Mea culpa.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member