Imenik, adresar za web stranicu

Autor Tom555, 28. Svibanj 2012, 14:27

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tom555

Radim jednu anketu u svim saveznim pokrajinama u Austriji i sada rezultate želim predstaviti na webu. Koji bi bio najbolji joomla dodatak (probao sam sa Sobipro ali nisam baš zadovoljan rezultatima) ili neki drugi izvan joomle, kojim bi mogao napraviti bazu. Dakle, trebao bih slijedeći kostur:

Devet saveznih država - Mjesta unutar država - Imena i prezimena učenika... i da sve ima pretraživač, bilo po državama, gradovima ili prezimenima.

Guardian

nemaš još ništa ? Mislim nemaš nikakvu ekstenziju za anketu ?

Inače si malo krivo objasnio. Treba ti registar, peticija ili samo anketa ?

Tom555

Da, trebam još malo pojasniti. Anketa je napravljena u standardnoj formi. Ljudi su dobili anketu odnosno listić i popunili ga. E, sad bih ja te rezultate objavio, digitalizirao ih na način da bih želio predstaviti na webu kako je bilo u svakoj pokrajini odnosno gradu... prije da bih onda trebao registar... ili možda neku dobru anketu u kojoj bi unosio podatke, a ona bi onda automatizmom činila ovaj registar po pokrajinama i sl.

Guardian

#3
A što fali SobiPRO ? Ima sve to što gore tražiš.

Bilo bi lakše kad bi dao linkove na neke primjere kako hoćeš da se rezultati pokazuju.

Tom555

Citat: Guardian  u 28. Svibanj 2012, 14:44
A što fali SobiPRO ?

U pravu si, s ovim dodatkom sam ipak dobio željeno!

Guardian

K2 recimo nije za toga. Može, ali više bi te namučila nego SobiPRO.

Inače ako imaš klijente sa takvim zahtijevima uči Drupal. Display podataka iz databaze možeš raditi doslovce kako poželiš.
Možeš i Google maps ubaciti ako treba sa advanced search opcijom. Znam da može i Joomla ali uvijek namuči sa tim.