Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

ovako se to radi ;)

Autor ThankYou, 03. Veljača 2011, 16:21

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ThankYou

http://paloma.com.hr/nije-placeno.php

GorillaWma


Pharaoh

#2
Je, ha, ha, ha!!!


Mogućnost 1:
Izvrstan potez i klijent plati po ugovoru


Mogućnost 2:
Problem nastaje ako učinjena šteta prijeđe vrijednost ugovora. Sudska tužba, procjena štete, sudski troškovi, da ne nabrajam dalje. I nakon godine-dvije taj što ti je trebao palatiti muze ogromnu lovu od tebe (po procjeni štete) zato što ti u ugovoru nemaš navedno da ćeš isključiti stranice u slučaju da se posao ne plati i da po tom istom ugovoru osim originalnog sadržaja smiješ napisati bilo što drugo.


Mislim da postupak nije preporučljiv. To se rješava sudskom nagodbom. Na žalost, zakon je takav - surov. Bez savjeta s odvjetnikom nemojte raditi ovakve stvari svojim klijentima (danas-sutra).

Ispričavam se članovim foruma što sam im (možda) skinuo osmijeh s lica, a je - zabavno je!

erik

Slažem se, Pharaoh. Sa time se nije za šaliti. Već sam nedavno, a i zadnjih par dana raspravljao o tome na news grupi i nekako rasprava uvijek dođe da to nije pametan potez.
Puno ljudi se slaže sa takvim gerilskim metodama, ali ipak je to protuzakonito. Jednom kada si isporučio stranicu ona više nije tvoja i zadnje što smiješ učiniti je "defaceati" nekakvom porukama.

U svakom slučaju postoje legalne i uredne metode kako se zaštititi od neplaćanja i kako utjerivati dugove.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez