Ova zajednica TREBA BAŠ TEBE !!!

Autor Bernard [ExaByte], 16. Siječanj 2011, 23:14

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bernard [ExaByte]

Pozdrav svima!

Pošto je 1. susret uspješno završen, vrijeme je da punom snagom krenemo u izgradnju ove zajednice, prije svega njezine internet prezencije.

Translation Team je imao odličan odaziv dobrovoljaca, te ovaj tjedan krećemo u pokoravanje engleskih jezičnih datoteka!!

Evo moje liste poslova za koje trenutno trebamo dragovoljce da pripomognu:

  • HTML/CSS: dorađivanje/redizajn izgleda foruma
  • HTML/CSS: izrada predloška za glavni Joomla! Hrvatska site
  • Documentation Team: radna grupa 3-5 za ograniziranje prenošenja dosadašnjih znanja sa starog foruma u FAQ/Q&A
  • ... vaš prijedlog/ideja ???

GorillaWma

Ako moze, pomogao bih oko dizajna foruma. Takoder ako je moguce, bilo bi dobro da jos netko pomogne jer vjerujem da vecina ima ovdje bolje oko od mene kada je u pitanju grafika :)

wooer

Na žalost moje dizajnerske sposobnosti su na razini daltoniste pa je bolje da nikome ne iskopam oči svojim kreacijama.
Ali ima već neko vrijeme da sam upoznat s internetom i znam što mi se sviđa, a što ne (s vizualne i praktične strane) pa vam mogu uskočiti s pokojim savjetom (prijedlogom) kako bi nam svima glave bile što manje umorne za upijanje ovdje napisanih znanja joomla majstora.


Doc Team - predbilježi me !
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

karlovic

Iako o dizajnu ne diskutiram .... o ovom moram ... Ako bude tim potezom eliminirana ova grozota od dizajna , boja i svega što "para oči" onda mogu i ja ;)

Hrvoje.T

želim se uključiti u HTML/CSS: dorađivanje/redizajn izgleda foruma
HTML/CSS: izrada predloška za glavni Joomla! Hrvatska site.
pošto sam web designer nudim pomoć..
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

Moje Novo Ime

Joj što volim početni entuzijazam....ja sam nevin smile ( :nevin: )

Bernard [ExaByte]

Citat: alfagaj  u 17. Siječanj 2011, 23:27
želim se uključiti u HTML/CSS: dorađivanje/redizajn izgleda foruma
HTML/CSS: izrada predloška za glavni Joomla! Hrvatska site.
pošto sam web designer nudim pomoć..

Odlično, kontaktirat ću te na PP da ti pošaljem predložak, a otvorit ćemo novu temu za komentare i sugestije družine...


Citat: Livich  u 17. Siječanj 2011, 23:30
Joj što volim početni entuzijazam....ja sam nevin smile ( :nevin: )
... i usput ljenčariš... :P  ;D  ... ah da, dalmatinac.. sorry  0:)

Moje Novo Ime

Berny...da...ljenčarim po cijele dane :)
Kako si samo pogodio ?  :silent_cry:

GorillaWma

Ako nije problem i ja bih zelio predlozak dizajna foruma pa ako je alfagaj za, da zajedno pokusamo urediti css/html dio.

Bernard [ExaByte]

Citat: Livich  u 18. Siječanj 2011, 12:29
Berny...da...ljenčarim po cijele dane :)

To ja nisam rekao  0:) ... Offtopic!


Citat: Valentino K.  u 18. Siječanj 2011, 12:34
Ako nije problem i ja bih zelio predlozak dizajna foruma pa ako je alfagaj za, da zajedno pokusamo urediti css/html dio.

Može, dostavljam i tebi. Dogovorite se da li ćete zajedno raditi na tome ili svatko za sebe. Ako treba otvorite novu temu i tamo podjelite s nama izgled rješenja, i konkretne sugestije.

wooer

Ne morate čak niti zajedno raditi. Svatko neka napravi svoj, imajmo ih gomilu, a onda neka ih sve Bernard stavi pa si možemo onda sami svatko za sebe u profilu birati od ponuđenih kako želimo da izgleda forum.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

GorillaWma

bas sam to predlozio alfagaju u poruci ali nisam mogao poslat poruku, neki error mi izbacilo. Nema veze.

Ja sam samo za to da se podesi neki fixed value na sirinu foruma, jer kod vecih rezolucija i vecih monitora tesko je citat forum opcenito, barem meni.

ikiK

Citat: Valentino K.  u 18. Siječanj 2011, 13:03
Ja sam samo za to da se podesi neki fixed value na sirinu foruma, jer kod vecih rezolucija i vecih monitora tesko je citat forum opcenito, barem meni.
Like.
^-^
...

izbornik

Citat: ikik  u 18. Siječanj 2011, 13:04
Citat: Valentino K.  u 18. Siječanj 2011, 13:03
Ja sam samo za to da se podesi neki fixed value na sirinu foruma, jer kod vecih rezolucija i vecih monitora tesko je citat forum opcenito, barem meni.
Like.
^-^
Podrzavam prijedlog u potpunosti, te apeliram i na vizualno odvajanje postova jedan od drugog sta je vec neko cini mi se i spomenuo prije, jer nije odmah uocljiva granica pogotovo ako je i potpis ukljucen

Moje Novo Ime

Vidiš, a meni se sve više sviđa ova fluid širina. Gledao sam dosta SMF tema i ne bih previše dirao ovu sadašnju temu.
Zašto? Prvo brza je, drugo pregledna, treće dopušta mali redesign u istim gabaritima.

Eventualno da se napravi sve malo veće, šire, (čitaj prozračnije) s web 2.0 ikonama i sl.