Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Apartmani Dalmatinka

Autor alanzz, 01. Veljača 2011, 19:03

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

alanzz

URL: Apartmani Dalmatinka
Predlozak: Free - two column real estate
Korišteni dodatci: Properties, Easybook reloaded, DatsoGallery, Panoramic Image Viewer Module ,AjaxWtranslate
Područja ili elementu u vezi kojih želite čuti savjet ili kritiku: Sve osim modula za prevođenje, pisalo se o njemu vec tu pa nije potrebno.




ikiK

Popis Apartmani
Popis Apartmana?

Čisto onako na prvu ruku, možda bi trebao razmislit o nekom drugom modulu za vrčenje onih slika, ima vrlo dobrih s puno ljepih efakata. Ovaj ti razvlači slike i nekako je "predosadan". Inaće mi se čini ok, samo bih ja možda malo to sve drugačije razmjestio. Npr onaj menu ima vrlo malo stavaka i možda da ga prebaciš u horizontalu? Tako bi mogao onda raširit modul za slike i dat mu veličinu potrebnu da normalno prikazuje slike, da nisu tako izboličene...

Poz.
...

Pharaoh

Portal bi trebao biti šareniji, boja pijeska koja dominira meni osobno nije privlačna.

Izbornik će ti raditi probleme ako budeš morao dodati koju stavku!

Panoramic Image Viewer Module dobro radi svoj posao, no nije mi jasno zašto su slike u Galeriji s desne strane u GIF formatu. GIF prikazuje samo 256 nijansi boja, gdje  je ostalih 16.776.960 boja?

alanzz

Citat: ikik  u 01. Veljača 2011, 19:29
Popis Apartmani
Popis Apartmana?

To je bolna tocka, osim eng neznam ni jedan strani jezik tako da sam morao posegnut u ovaj "AjaxWtranslate" ,koji bolje nemoze ili ja neznam, posto je tema stranice takva da zahtjeva sto vise jezika.  Hrvatski prijevod je tu nazalost nebitan.

Sto se tice gifa moram priznat da uopce nisam pazio na taj detalj   :-[

Zahvaljujem i na ostalim prijedlozima,( i free backlinku  ;) ).. bas je tesko objektivno sagledat svoju stranicu dok ti netko ne ukaze na propust (bar meni)..   

Toni

Nekako mi nije dobro riješen položaj ikonica za prevođenje, također ovaj rotator koji vrti sliku s lijeve na desnu mi je stisnuti pa bi se ja na tvojem mjestu s tim zabavio. Ovi zeleni obrubi s desne strane oko slika u Gallery modulu mi ne pašu nekako uz cijeli site, stavio bi ih u boju pozadine sitea možda...

:)