Pozz ekipo!

Autor McLex, 31. Siječanj 2011, 23:55

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

McLex

Pozdrafff!!!

Ime Marko, dolazim iz zagorja (stubaki) , 21 godina, nabavil onaj džabe hosting i domenu od plus.hr, pa rekoh ajde da napravim i ja neku malo bolju stranicu od onih koje sam radio u frontpage-u nekad davno i od danas sam početnik u Joomli.... nadam se da ćemo odlično surađivati.... :D

oKRamxII


wooer

Dobrodošao McLex,

Siguran sam da ćemo super surađivati ako nam daš obećanje da ćeš sve što si znao 'raditi' u FrontPage ostaviti u prošlosti.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Moje Novo Ime

Citat: wooer  u 01. Veljača 2011, 00:11
Dobrodošao McLex,

Siguran sam da ćemo super surađivati ako nam daš obećanje da ćeš sve što si znao 'raditi' u FrontPage ostaviti u prošlosti.

Wooer, odmah se sjetim onog crnca i tunela!

McLex

Citat: wooer  u 01. Veljača 2011, 00:11
Dobrodošao McLex,

Siguran sam da ćemo super surađivati ako nam daš obećanje da ćeš sve što si znao 'raditi' u FrontPage ostaviti u prošlosti.

naravno... skužil sam da od toga nema baš kruha  ;)

btw. nisam nigdje primjetil da ima neki tutorial za potpune početnike na hrv... ono di, kako, zakaj... pa ak me možete ovdje ili u nekoj temi malo uputiti...

Moje Novo Ime

Citat: McLex  u 01. Veljača 2011, 00:18
naravno... skužil sam da od toga nema baš kruha  ;)
btw. nisam nigdje primjetil da ima neki tutorial za potpune početnike na hrv... ono di, kako, zakaj... pa ak me možete ovdje ili u nekoj temi malo uputiti...

To će ti gospon Karlović objasnit...trebaš ga samo upitati.
On ti je jedan drag i pažljiv gospon, strpljenja u njemu ko riže u Kini, piše čak i članke o Joomli na wiki.joomla-hrvatska.com.
Nisam ga vidio danima...vjerojatno je tamo.  :nevin:

ikiK

Pozdrav.
Poslužit će ti pokoji link s starog(?) foruma u međuvremenu...
http://www.crojoomla.com/download-zona/cat_view/69-tutorijali.html
...

Onebeat

Citat: Livich  u 01. Veljača 2011, 00:23
To će ti gospon Karlović objasnit...trebaš ga samo upitati.
On ti je jedan drag i pažljiv gospon, strpljenja u njemu ko riže u Kini, piše čak i članke o Joomli na wiki.joomla-hrvatska.com.
Nisam ga vidio danima...vjerojatno je tamo.  :nevin:

:nevin: ^-^ :nevin:


Truth will set you free

Ivan

Možda pomogne

http://www.xtorials.com/tutoriali/izrada-joomla-templatea-prvi-dio/


probaj otvoriti i pogledati ovaj link. Radi se naime o tome kako započeti sa izradom web stranice na lokalnom računalu (dosta je dobro objašnjeno i korisno tako da ti svakako to preporučujem). Sve to što napraviš lokalno možeš u sljedećoj fazi prebaciti i na server (kad ga zakupiš).

karlovic

#9
Citat: Livich  u 01. Veljača 2011, 00:23
To će ti gospon Karlović objasnit...trebaš ga samo upitati.
On ti je jedan drag i pažljiv gospon, strpljenja u njemu ko riže u Kini, piše čak i članke o Joomli na wiki.joomla-hrvatska.com.
Nisam ga vidio danima...vjerojatno je tamo.  :nevin:
McLex ..... kao prvo bok :)
Livich me nije vidio danima (a ni sad me ne vidi) ...  ovo da sam ja "gospon" ti samo shvati kao šalu o plavušama ili muji i hasi  ;)
tutorial za potpune početnike ti ne treba iako radimo i na tome, joomla je prejednostavna iako ćemo vremenom i do toga samo pitaj jer teško je nešto opisivat nekom ako mu je sve jasno i ne zna di je bed ... dakle joomla je ok dok se ne zakomplicira nešto a tada će ti koristiti ovaj ja vjerujem forum napravljen u te svrhe isto kao i wiki