Brisanje sadržaja u 1.6

Autor karlovic, 30. Siječanj 2011, 11:08

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

karlovic

Gledao sam ali ne vidim da li obrisani sadržaji idu u neku "kantu za smeće" kao do sada ili direktno lete u nepovrat bez mogućnosti naknadnog povratka obrisanog?

wooer

UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member


karlovic

Da, iako mi je ovo jedan od glupljih načina odgovora (samo link) ovaj puta je bio jasan i učinkovit . Dakle "kanta za smeće u 1.6 postoji".

Pharaoh

#4
Citat: karlovic  u 30. Siječanj 2011, 11:34
Da, iako mi je ovo jedan od glupljih načina odgovora (samo link) ovaj puta je bio jasan i učinkovit . Dakle "kanta za smeće u 1.6 postoji".

Meni je glupo prepričavati ono što je objašnjeno vizualno? Ili sam ja opet crna ovca? Bijela vrana? Pa ima na ovom forumu bezbroj takvih odgovora!

wooer

Alo momci, smirite tenzije.
Linkovi su karlovicu pomogli, a to što su mu odgovori glupi nikoga se ne bi trebalo ticati.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Pharaoh

Citat: wooer  u 30. Siječanj 2011, 11:56
Alo momci, smirite tenzije.

@wooer: Povukao sam zadnju rečenicu! Jel OK?
@karlovic: Tebe izazivam: biraj:  :pivo: ili  :vino:

;D ;D ;D

karlovic

#7
Citat: karlovic  u 30. Siječanj 2011, 11:34
... ovaj puta je bio jasan i učinkovit ...
prvi dio je bio opčenit a za linkove stavljene u odgovor je citat gore. Pa smije se valjda staviti osobno mišljenje a da se netko ovdje ne uvrijedi.

Osobno smatram da je korisno ukoliko je moguće staviti riječ dvije opisa, ne zbog onog koji u datom trenutku to pita već dugoročno gledajući jer postovi ostaju unutar foruma pa će se bude li kome danas sutra trebao isti ili sličan odgovor biti em jasnije em lakše pronaći putem tražilice.
Edit;Da li je netko ovca ili vrana iskreno me nije briga. Ja ću sok ali mi još tu opciju stavili nisu ;)  :vino: