Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Da li je moguce ??

Autor Gjuro, 29. Siječanj 2011, 15:53

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Gjuro

Kao prvo pozdrav, novi sam tu pa ne znam jer na pravom mjestu tema :-[

Ovako, imam instaliranu joomlu na domeni i sada sam napravio php forum na subdomeni... da li je moguce spojit database tako da se korisnici NE moraju ponovo registrirat ??

Hvala.  ^-^

Skipper

Poštovanje, Gjuro. Prije svega, dobro nam došao.
Nisi napisao ni koja je Joomla!, niti koji je forum... Da bi ti netko pomogao, morat ćeš ipak dati malo više informacija.

Gjuro

pozdrav, hvala.

Joomla 1.5.20 na domeni mi je instaliran sajt... sada sam napravio forum na subdomeni preko php bb 3.0.8 pa me zanima da li mogu spojit php i joomlu ?  :geek:

Skipper

Da, mislim da je izvedivo, imaš dva "mosta", RokBridge i JFusion. Potraži malo njihovu dokumentaciju, FAQ i Forum, ili sačekaj da ti netko tko je možda to već odradio da upute.

karlovic

#4
Može se spajati forum uostalom kao takav možeš seljakati kuda želiš
imaš bridge na joomla.org
http://extensions.joomla.org/search?q=phpbb3

iako je moja teorija da je bolje ne spajati ako joomla nema sadržaje za registrirane korisnike (vidljive svima) jer za time niti nema potrebe

Gjuro

joomlu koristim vec dugo i imam dosta registriranih clanova pa zato sam htio to napravit... i napravio sam sa jfusion... hvala  ;)

bosnianman

jesi li uspio napraviti i prijavu ili samo registraciju? Tj. kad se prijavis na stranicu i kliknes na link forum da se ne moras opet logirati?