Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

QWIKI - future of searching

Autor Moje Novo Ime, 25. Siječanj 2011, 19:34

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Moje Novo Ime


Skipper


oKRamxII

Genijalno, zaslužuje bookmark.

erik

Ništa posebno, ali dobra ideja. Imaš odmah malu prezentaciju.

Nije niti previše ažuran. Nije čuo za Joomlu 1.6 :)
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Moje Novo Ime

Citat: erik  u 26. Siječanj 2011, 10:26
Ništa posebno, ali dobra ideja. Imaš odmah malu prezentaciju.

Nije niti previše ažuran. Nije čuo za Joomlu 1.6 :)

Možda s tvoje programerske strane, ali dizajn je jednostavan, svjež, definitivno pozitivan i ispravan...
Ažurnost!?!!?...alpha verzija je u pitanju  :šok:

Definitivno stvar koja ide u korak s razvojem.

Bernard [ExaByte]

Citat: Livich  u 26. Siječanj 2011, 10:34
Ažurnost!?!!?...alpha verzija je u pitanju  :šok:

hahaha... a sad mala trivia - koliko godina je Gmail (i vezani servisi) imao etiketu "beta" ??  :P

dobra ideja, ali ništa revolucionarno... kloniraš prva poglavlja Wikipedije i Google Images... već par godina je mashup u trendu ... uglavnom, zanimljviva stvarčica, al dal je korisna, to ćemo vidjeti :)

erik

Citat: Livich  u 26. Siječanj 2011, 10:34
Možda s tvoje programerske strane, ali dizajn je jednostavan, svjež, definitivno pozitivan i ispravan...

Nisam govorio sa programerske strane nego o korisnosti. Čak i ako zanemarimo kvalitetu tekstova dolazimo do lošeg korisničkog iskustva.
Nerazumljivi sintetizirani glas nešto čita i sam skrola tekst dok se iznad toga u animaciji prikazuju neki podaci, a na drugom mjestu vrte sličice.

Svaka čast multitaskingu, ali nisam sposoban pratiti tri stvari od jednom dok slušam sintetizirani glas.

Svakako, koncept je nov i čekam poboljšanja.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Moje Novo Ime

#7
Citat: erik  u 27. Siječanj 2011, 09:24
Svaka čast multitaskingu, ali nisam sposoban pratiti tri stvari od jednom dok slušam sintetizirani glas.
Svakako, koncept je nov i čekam poboljšanja.

Uglavnom...malo te zaintrigiralo...to je bila i poanta posta. Zar svaka dobra ideja ne zaslužuje i kritiku i pohvalu? Naravno, svatko ima vlastite kriterije po kojima procjenjuje dizajn, korisnost (funkcionalnost) i krajnji proizvod.
Ako se bude stranica razvijala onako kako sam pročitao, biti će super. Za sada je dobra uvertira.

Iako bilo je sličnih riječi o smrti Googla nakon lansiranja http://www.wolframalpha.com/ tražilice...ima 2 godine da je u alpha verziji :)