Mjesto predložaka u forumu?

Autor bobgen, 23. Siječanj 2011, 22:25

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

bobgen

Nije mi jasno zašto grupa tema vezanih za predloške Joomle 1.6 nije u okviru podforuma J1.6 nego posebno. Isto vrijedi i ta J1.5.  :(
Znanje je otrov koji u velikim količinama liječi, a u malim ubija.

wooer

Slično sam se pitao ali kako je forum instaliran i podešen na brzinu stvari su trenutno poslagane ovako kako jesu. Trenutno su aktualna dva projekta na kojima se radi, a treći (sajt i forum dizajn) bi pretpostavljam također uskoro trebao zaživjeti.

Kad malo opuste trenutni zadaci pretpostavljam da ćemo svi imati ponešto za savjetovati vezano uz logičku strukturu foruma i podforuma pa će time uslijediti i djelomična reorganizacija.
Barem se nadam da se 'upravni odbor' ovog foruma s time slaže.

Za sada se šlepamo na ovome što imamo.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

bobgen

Bilo bi dobro da se slože. Malo više reda i logike uvjek dobro dođe. Kako se meni čini, nije neki problem mijenjati strukturu foruma, a da se ne petlja sa postovima.
Pozdrav.
Znanje je otrov koji u velikim količinama liječi, a u malim ubija.

wooer

Nije nikakav problem mijenjati strukturu ali još nije nikakva finalna struktura dogovorena pa bi bilo neozbiljno svako malo raditi reorganizaciju i zbunjivati članove foruma.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

erik

Za sada idemo ovako. Nakon nekog vremena ćemo vidjeti koje stvari bo mogli "bolje" postaviti pa ćemo tako i napraviti.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Bernard [ExaByte]

Ni jedan raspored nije savršen, ali ne bih se složio da nema logike u rasporedu. Sve o HTMLu i web designu, od tema direktno za template, do općenitih webdesign pitanja je u jednoj grupi rubrika.

Na samom početku bilo je postavljeno kako kažeš - templatei za svaku verziju u pripadajuću grupu. No tada su stigle ideje da se web dizajn pitanja također otvaraju kao posebna rubrika, te je logično da se onda i templatei grupiraju s time jer je to usko vezana problematika. Istina, imamo malo više rubrika, ali ako jednom pažljivo pregledaš sve rubrike, kasnije se lako snađeš.