Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

menu

Autor soap654, 26. Travanj 2012, 13:41

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

soap654

Pozdrav ekipa
Ovako imam jedan problem koji ne znam rijest radi se o dva menu
ovako ja u u top imam vertical menu (home, about , contact us itd) koji se pokazivaju na svim stranicama
e sad recimo kliknem na about (you are here: home-about) imam jedan menu s lijeve strane koji sam stavio pomocu modula jel, i stavio da se samo pokaziva na about.
                                                                                            -nesto
                                                                                            -nesto
                                                                                            -nesto
i ako kliknem na nesto bit ce  (you are here: home-nesto) A ja bi zelio da bude (you are here:home-about-nesto) jel mi moze netko rec kako cu ih povezat jer ne bi zelio pravit dropdown menu.
Hvala                                                         

Guardian

home-about-nesto i home-nesto su ti samo naslovi od Menu Items, kategorija (sekcija) ili artikala, ništa drugo.
Igraj se sa Alias ako hoćeš to mijenjati. Ili kad mijenjaš naslov od Menu Item izbriši Alias da Joomla napravi novi. Joomla to ne radi na default.

Inače kako možeš imati vertical menu na top poziciji ? Na što to liči.

soap654

Ma horizantal sry zabluda. Ti articli su mi u istoj kategoriji
Sve se lijepo lista samo kažem ti volio bi da vodi preko
Top menia ne iz home

Guardian

Ne može to automatikom ako sam sve razumio kako treba.

Odeš na te Menu Items od "nesto" i stavi alias koji hoces (npr about-nesto).

I napiši da se radi o breadcrumbs. Skroz teško objašnjavaš problem.

soap654

sry evo najbolje da ti pogledas klikni na create a web site pa onda na bilo sto od ovog lijevog horizontal menia
http://2friends.co/

Guardian

Breadcrumbs module. Ako hoćeš sa njim manipulirati igraj se sa Alias. Ne znam kako bolje da objasnim.