pomoc oko FTP-a

Autor ivich, 21. Travanj 2012, 10:44

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

jbogunov

Još bih samo dodala, da ako zazipa folder "joomla" kako vi preporučujete, tada putanja nije dobra i ne otvara mu se u pregledniku www.marco.com , nego se u pregledniku otvara www.marco.com/joomla/.....

Lp
Jasna


Onebeat

#16
Stvarno mi nije jasno cemu rasprava na ovakoj razini te mislim da wooer ima pravo.

Nikakva informacija u ovom slucaju je bolja nego nepotpuna i djelomicna informacija.

Ovo sto je receno ovdje se moze nac na xy mjesta i ako se netko uhvatio radit u joomli da treba povezivat stvari a ne gledat usko...

Ja sam jednom prilikom opisao sam proces prebacivanja i vise ni ne citam ovakve postove,no u ovom slucaju mislim da je potrebno se oglasit!

Zipanje root datoteka je najbolji nacin za prijenos joomle na server i sa servera!
Truth will set you free

jbogunov

Nisam odoljela a da se još jednom ne  javim. Moj odgovor je točan i jasan i za početnika je, nije bit kako prebaciti što , jer FileZilla je za mene običan explorer pa kako god vi prebacivali u zip-u ili ne važno je poslije podesiti da Vam site radi na serveru. Vaše odgovore na ništa nisam vidjela i meni je mama rekla da svaki put kažem u školi da to znam i da sam naučila ali brzo su me otkrili.  Pregledala sam malo detaljnije forum, svako toliko omalovažavate početnike, pitanja su jednostavna na puno bih ih znala odgovoriti točno, kratko i jasno, ali vi to ne radite nego svako toliko izrugujete ljude. Pa ljudi su se učlanili baš zbog toga da izmijene iskustva i saznaju nešto a ne da vi aministratori budete ogorčeni što je netko nekome pomogao. Pa da li ste vi vidjeli druge forume,  na njima ako ljudi ne znaju odgovoriti ili neće, se ni  ne javljaju. Na svakom drugom upitu vrijeđate ljude, pa da su znali to ne bi ni pitali i usput vrlo je teško naći odgovore na neka pitanja na internetu, ako jako dobro ne vladaš programom i engleskim jezikom. Ne sviđa mi se kako radite, razgovarala sam sa još par sudionika, ljudi se učlane razočaraju i ne dolaze više... Nadam se da ste shvatili poantu

ivich

hvala na pomoci...rijesio sam na drugi nacin...a sigurno cu sad nauciti i ovaj...hvala jos jednom na detaljnom opisu, puno mi je jasnije sad.