Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

SOBI2 Problem kategorije

Autor play4you, 18. Travanj 2012, 14:04

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

play4you

Pozdrav forumasima..


Naime imam jedan problem i molio bih pomoc oko eventulanog rjesenja, a radi se o sljedecem. Kako imamo znaci mogucnost kreiranja kategorija u sobi-u znaci ja imam 2 kateogrije i svakoj kategoriji se moze dati ID. E sada ako ja idem kroz joomlu raditi onaj izbornik da mi za svaku kategoriju bude posebi link, npt. apartman1 i apartman2 to se sve uredno kreira, ali dolazim do problema sto mi se u jednom djelu site prikazuje ispravno a u drugome se site rusi tj. ne prikazuje se kako bih ja htio... Kokretan slucaj ako bnetko zeli moze pogledati na ovdje

Probajte kroz slideshow kliknuti na neki od apartmana i vidjet cete da se prikazuje kako treba i da su moduli uredno prikazani sa desne strane.. Ukoliko kliknete ovdje i odaberet slikicu i link Apartmani bambus vidjet cete da se site ne prikazuje ispravno... tj. fale moduli sa strane.. i ja neznam rjesenje kak0o to urediti... Isto tako ako u slideru na naslovnici kliknete na apartman bambus ili crveni otici cete na stranicu od tog istog apartmana i sve ce se uredno vidjeti, ali ce vam i dalje prikazivati da ste u apartmani pula kategoriji umjesto
u kategoriji apartmani medulin... Ako malo pogledate vidjet cete i skuziti logiku website-a a ja bih molio ako netko zna neko konkretno rjesenje oko ovog mog problema.


Hvala

Guardian

Meni pokazuje ispravno. Ili si riješio problem ili bio problem sa cache.