Čudan logo u administraciji joomle

Autor PodRinjaC, 09. Travanj 2012, 21:44

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

PodRinjaC

Nedavno mi se pojavio novi logo u joomla administraciji, gornji lijevi čošak prije mi je pisalo samo Joomla! i naziv moje stranice, a sad mi se pojavila sličica na kojoj piše Joomla! Spanish i ime moje stranice evo slika ispod ...

prije ...



sad ...



Slike kao primjer sam pokupio sa google images sve sam pokušavao ali ne mogu da je uklonim nikako, da li neko zna o čemu se radi ...

papillon

/administrator/templates/tema/images/boje i opcije teme/slika.png

Na linku iznad mozes naci svoj logo, boldano su rute koje ne mogu znati zbog teme koju koristis, javi koja ti je tema i jesi instalirao sto nedavno.

Po defaultu ako koristis Khepri logo se nalazi ovdje;
/administrator/templates/khepri/images/h_green/j_header_left.png

PodRinjaC

Citat:Po defaultu ako koristis Khepri logo se nalazi ovdje;

/administrator/templates/khepri/images/h_green/j_header_left.png

To sam ja sve pokusavao, pokusavao sam i da izbrisem tu sliku i nista se ne mjenja i dalje pokazuje isto, preko firebuga provjerim gdje se nalazi taj logo i pokaže mi da se nalazi na putanji koju si ti naveo, kad udjem tamo nema te slike nikako.

Pokusao sam da napravim backup sajta i skinem ga na lokal u tom slucaju sve radi kako treba, ali kad vratim na server opet se pojavi taj logo ne znam zbog cega.

Nista nisam instalirao osim nadogradnje joomle na verziju 1.5.26

papillon

Imas isti logo i na linku:
/administrator/templates/khepri/images/h_green/j_header_right_rtl.png

PodRinjaC

Sve sam pregledao slike su ok kakve i trebaju da budu, evo ti link administracije pa pokusaj odkriti odakle povlači tu sliku

http://www.bojna-srebrenica.net/administrator/

wooer

UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

PodRinjaC

#6
A bože vidi to sad, a evo slika kako kod mene prikazuje, tako mi prikazuje i u mozilla firefox i google chrom, stvarno ne znam do čega je to sad, brisao sam svu memoriju preglednika i opet isto ...


papillon

wooerov komentar "hmm" ti je bio vise nego dovoljan, zato prije nego zadjes u domenu:

pogledaj si svoj backend sa vise browsera, pa shodno toga i djeluj, iako ne vidim cemu sve te peripetije oko logotipa, osim ako nije perfekcionizam u pitanju :)

PodRinjaC

OK hvala vam, samo volim da bude sve kako treba pa me zato male stvari nerviraju ...