Probloem sa predloškom ztopis25

Autor gkatusa, 27. Ožujak 2012, 08:20

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

gkatusa

Poštovani
Pozdravljam sve na forumu i zahvaljujem se što ima neko mjesto gdje korisnici joomle mogu potražiti pomoć i naravno pružiti je. Imam problem sa predloškom ztopis25 u joomli 2.5.4. javlja mi neku grešku. stranica je na localhostu i tek je redizajniram. Nakon mojih "brljanja" izbacuje mi grešku na vrhu stranice i nikako ne mogu skužiti o čemu se radi jer nisam baš neki stručnjak. Ovo se pojavljuje: Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at C:\xampp\htdocs\joomla\components\com_jshopping\lang\hr-HR.php:1) in C:\xampp\htdocs\joomla\templates\zt_opis25\libs\zt_tools.php on line 226.
Za protuuslugu ubrzo je gotov prijevod za joomla shopping.
Unaprijed zahvaljujem

wooer

Ova poruka nastaje ako u php datoteci postoje praznine izvan <?php i ?> tagova.
Provjeri da nemaš prazan red na početku navedene hr-HR.php datoteke.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

gkatusa

Ne razumijem se baš u php. bio bih zahvalan ako imate vremena pogledati. evo šaljem je u prilogu.

gkatusa

evo uspija sam nekako ni sam ne znam kako. orginalnu englesku datoteku sam ponovno obradija i sad radi

wooer

Krivo si razumio sto sam napisao. Problem nije u predlosku vec u hr-HR.php jezicnoj datoteci u kojoj radis prijevod. Php datoteka ne smije zapocinjati praznim redom ili razmakom. Ta datoteka treba pocinjati  sa <?php
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

gkatusa

sad vidim da sam posla krivu datoteku. u prilogu je sada ova što ne radi. što se tiče toga početka sve mi izgleda ok. mislim da nije, jedino problem u formatiranju. ponovno sam preveo orginalnu englesku i sve radi ok. stvarno ne znam di je bila greška u ovoj...