Ažururanje joomla 1.7

Autor komir, 07. Ožujak 2012, 14:14

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

komir

Imam instaliranu verziju 1.7 i kada idem na ažuriranje nudi mi verziju 2.5. Probao sam napraviti upgrade na 2.5 ali mi pola stvari ne radi.
E sada, postoji li način se se skonfigurira da nudi ažuriranja sa verzijom 1.7, a ne da  nudi upgrade/ažuriranja za verziju 2.5?
Gledao sam pod opcije ali nisam ništa našao takvoga.
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

komir

Dodatak na prijašnji post, razmišljam možda da pređem na 2.5 verziju ali kako mi pola ne radi, postoji li neki način migracije kao što radi  jupgrade, ali sa 1.7 na 2.5.
Probao sa jupgrade ali on radi samo na principu 1.5 na 1.7 ili na 2.5   :(
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

wooer

Joomla 1.7 više nema podršku od 24. veljače 2012. stoga je jedino ispravno napraviti prelazak na 2.5
Za sada nisam naišao na neke velike probleme da ono što je radilo na 1.7 ne želi raditi na 2.5, a kako se kod tebe radi o 'pola' toga što ne radi (nisi niti naveo na što misliš) pretpostavljam da problem leži u nečemu drugome.
Migracija, odnosno upgrade, s 1.7 na 2.5 radi se kroz upravljanje dodacima. Nema potrebe za posebnim komponentama jer se struktura baze ne razlikuje.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member