Kada će prijevod za Joomla 2.5.1 ?

Autor bobgen, 11. Veljača 2012, 06:04

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

komir

Citat:Molim zainteresirane da isprobaju prijevod u privitku prije nego ga objavim. Hvala.

Na prvi pogled izgleda uredu  ;)
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

zvonac99

#16
Koliko sam na brzinu pogledao prijevod je odličan  :pivo:  ;D
..samo me zanima dali postoji poseban razlog zbog kojega se za tinymce prijevod koristi sufix 'cro' a ne standardni 'hr'?
I noga u dupe je korak naprijed

wooer

#17
Na žalost koliko god sam se trudio da tiny natjeram da koristi 'hr', to jednostavno nikako nije prolazilo. Jednostavno se u tom slučaju editor nije želio učitavati. Nisam ulazio u detaljnu analizu koda ali pretpostavljam iz nekih ranijih iskustava s određenim dodacima da se 'hr' znalo interpretirati kao hr html tag, čak smo od kolege makedonca imali prijavu da mu se prijevod joomle 1.5 (nemam pojma koja verzija) nije željela učitavati dok nije izmijenio jezični tag u deklaracijskoj datoteci.




U planu imam pokušaj implementacije update servera za jezični paket tako da bi upgrade novih verzija mogli odrađivati kroz joomla extension manager. Začudilo me da to još nitko iz translation timova ne koristi pa je upitno da li će proraditi ali isplati se nadati.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

vivi