Valjda će biti više sreće

Autor proleter, 09. Veljača 2012, 13:16

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

proleter

 Radim nešto i pojavio mi se problem s slovim u različitim preglednicima.

u IE izgleda ovako:

U Operi ovako:

U Mozilli ovako:

Zna li tko kako to popraviti ? prilično je hitno.

Onebeat

Daj link za stranicu ovo mi sve vuče na text-shadow i brower problem sa time ;D
Truth will set you free

vivi

Ukoliko koristis neke od naprednijih css tehnika (naravno mislim na to naprednijih kako za koji browser), preporucam ti koristenje prefixr-a:

http://prefixr.com/

proleter

Citat: Onebeat  u 09. Veljača 2012, 19:15
Daj link za stranicu ovo mi sve vuče na text-shadow i brower problem sa time ;D

na kompu mi je stranica....probao sam i na Cromu i isto, jedino u IE prikazuje ok.

proleter

Citat: vivi  u 09. Veljača 2012, 21:28
Ukoliko koristis neke od naprednijih css tehnika (naravno mislim na to naprednijih kako za koji browser), preporucam ti koristenje prefixr-a:

http://prefixr.com/

Vidjet ću pa ti javim...u svakom slučaju txn.

proleter

To je modul koji sam skinuo s extensions.joomla.org. Da li je moguće da je problem u njemu odnosno u njegovom kodu ?

Onebeat

Citat: proleter  u 13. Veljača 2012, 08:11
To je modul koji sam skinuo s extensions.joomla.org. Da li je moguće da je problem u njemu odnosno u njegovom kodu ?

Napisi mi ime tog modula da probam...
Truth will set you free

zvonac99

Citat: proleter  u 13. Veljača 2012, 08:11
To je modul koji sam skinuo s extensions.joomla.org. Da li je moguće da je problem u njemu odnosno u njegovom kodu ?

Teško da je problem u modulu ili njegovom kodu, eventualno ako mu je css hardcodiran unutar php-a ili js-a, opet je moj prijedlog FF+firebug i vidjet ćeš gdje je problem.
I noga u dupe je korak naprijed

wooer

Citat: proleter  u 09. Veljača 2012, 21:49
...probao sam i na Cromu i isto, jedino u IE prikazuje ok.
Da se razumijemo, svi browseri ispravno prikazuju osim IE-a, a ne obrnuto !

CSS svojstvo text-shadow podržano je samo u browserima baziranim na WebKitu ... Opera, Chrome, Safari, Firefox ....
IE ne spada u tu grupu preglednika i stoga on jedini neispravno prikazuje tekst. To što se tebi jedino u njemu sviđa, ne znači da drugi neispravno prikazuju.

Potraži text-shadow u generiranom html-u ili pripadajućoj css datoteci i jednostavno ga ukloni.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

proleter

Citat: Onebeat  u 13. Veljača 2012, 09:58
Citat: proleter  u 13. Veljača 2012, 08:11
To je modul koji sam skinuo s extensions.joomla.org. Da li je moguće da je problem u njemu odnosno u njegovom kodu ?

Napisi mi ime tog modula da probam...

jv_counter

proleter

Citat: zvonac99  u 13. Veljača 2012, 12:34
Citat: proleter  u 13. Veljača 2012, 08:11
To je modul koji sam skinuo s extensions.joomla.org. Da li je moguće da je problem u njemu odnosno u njegovom kodu ?

Teško da je problem u modulu ili njegovom kodu, eventualno ako mu je css hardcodiran unutar php-a ili js-a, opet je moj prijedlog FF+firebug i vidjet ćeš gdje je problem.

To sam i sam pomislio. Obično u ekstenzijama ne bude problema.

proleter

Citat: wooer  u 13. Veljača 2012, 21:32
Citat: proleter  u 09. Veljača 2012, 21:49
...probao sam i na Cromu i isto, jedino u IE prikazuje ok.
Da se razumijemo, svi browseri ispravno prikazuju osim IE-a, a ne obrnuto !

CSS svojstvo text-shadow podržano je samo u browserima baziranim na WebKitu ... Opera, Chrome, Safari, Firefox ....
IE ne spada u tu grupu preglednika i stoga on jedini neispravno prikazuje tekst. To što se tebi jedino u njemu sviđa, ne znači da drugi neispravno prikazuju.

Potraži text-shadow u generiranom html-u ili pripadajućoj css datoteci i jednostavno ga ukloni.

Tnx wooer, to ću svakako probati pa javim......no iskrsao mi novi problem koji stavljam pod novu temu jer će se lakše primjetiti nego da ga ovdje stavim.