Google Crawl 404 Errors / ACE Sef

Autor Borin, 06. Veljača 2012, 22:12

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Borin

Imam veliki problem sa Googlom, sa krivom konfiguracijom ACESef komponente generirano je preko 2000 url-ova koje je google indexirao, pa sam reinstalirao tu komponentu i dodao da stavlja nastavak .html sto je rezultiralo u Google Webmaster Tools-u sa preko 1900 404 Error-a, i sada se nadam da postoji jednostavniji način od pisanja 301 redirecta za svih 1900 404-url-ova?
Da, naravno da sam sada svjestan koliko je nepromišljeno i glupo bilo to napraviti, ali jbg, sta je tu je, ovo mi je prvi doticaj sa nekom SEF komponentom bio, dosad sam koristio samo Joomla core sef.
Ima li netko iskustva s ovim?
Riješenja?
Help, trebalo bi mi mjesec dana da napisem sve te 301 redirecte i da ih stavim u .htaccess a da sve bude bez greske, i cak i da uspijem neznam kako bi se to odrazilo na brzinu stranice ? .htaccess bi mi bio valjda par MB velik????? Crap
:o :(


Guardian

Zanemari. Pusti da Google tiho i polako izbaci te krive linkove iz Indexa i cache.
Ako ti neugodno da ljudi klikom na Google link dolaze na Error pages, onda ćeš to morati raditi ručno.

Kako si samo dodao to .html na kraju vidi može li se sa par linija koda u .htaccess to namjestiti za sve linkove.