Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

IE problem

Autor Narednik, 25. Siječanj 2012, 10:18

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Narednik

1.Ovako moj problem je u tome da mi se stranica kako treba vidi u firefoxu i nekim drugima ali u Internet Exploreru ne vidi kako treba već djelomično
2. a drugi je to da sam stavio random image a slike se ne mjenjaju samo kad ponovno učitam stranicu
molim usmjerenja da to ispravim hvala.
www.srd-ludbreg.hr
Hvala unaprijed

Tom555

#1
Vječna borba s IE ne prestaje  >:D
No, nisi nam naveo koja je inačica famoznog preglednika u pitanju?
Ja sam kratko testirao na 9 i ne izgleda mi tako loše? Da nije možda 6???
A možeš je prvo provući ovdje http://browsershots.org/ pa vidi... a sve ostalo je optimizacija za IE o čemu je ovdje dosta pisano

wooer

Nije ovdje problem u internet exploreru već u korisničkom radu s joomlom.
Tako to često biva kada se kopira tekst članka direktno iz word-a bez da ga se prethodno očisti od svih nepotrebnih formatiranja
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Narednik

Tom55 - nije 6 nego 9 meni ne pokazuje pola izbornika i ustvari početnu stranicu

wooer - to je pomoć ili špotanec ??

wooer

Citat: Narednik  u 25. Siječanj 2012, 11:59
wooer - to je pomoć ili špotanec ??
Ovisno kako gledaš.
Špotanec je ako želiš da to netko drugi umjesto tebe sada ispravlja, a pomoć je utoliko da znaš gdje si pogriješio.

Jednostavno rješenje bi bilo da uđeš u svaki članak kojega si na taj način ubacio, označiš kompletan tekst, napraviš cut (izreži - Ctrl-X), pritisneš na petu ikonicu u zadnjem redu tinymce editora koja ima na sebi malu ikonicu word-a (Paste from Word) i u novo otvoreni okvir tada zalijepi onaj tekst. Možda će biti nakon toga potrebno još malo doraditi izgled članka ali barem više neće biti 'smeća' iz worda.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Narednik

Citat: wooer  u 25. Siječanj 2012, 15:57
Citat: Narednik  u 25. Siječanj 2012, 11:59
wooer - to je pomoć ili špotanec ??
Ovisno kako gledaš.
Špotanec je ako želiš da to netko drugi umjesto tebe sada ispravlja, a pomoć je utoliko da znaš gdje si pogriješio.

Jednostavno rješenje bi bilo da uđeš u svaki članak kojega si na taj način ubacio, označiš kompletan tekst, napraviš cut (izreži - Ctrl-X), pritisneš na petu ikonicu u zadnjem redu tinymce editora koja ima na sebi malu ikonicu word-a (Paste from Word) i u novo otvoreni okvir tada zalijepi onaj tekst. Možda će biti nakon toga potrebno još malo doraditi izgled članka ali barem više neće biti 'smeća' iz worda.

Gospdine - wooer
Nisam ni sumnjao da je to pomoć jer sam i ja sad naučio nešto novo i sigurno ću na ovakav naćin dalje raditi jer je problem riješen i naravno novi sam u ovim vodama zato pitam da i ja naučim u čemu ste mi i Vi pomogli zato Vam hvala .