Suradnja na joomla projektima

Autor brana, 17. Siječanj 2012, 10:01

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

brana

Poštovanje, joomla zajednico.
Odmah ću prijeći na stvar: trebao bih jednog ili dva suradnika za ispomoć u radu s joomlom. Naime, već godinama radim samostalno kao freelancer pa mi se volumen posla poprilično povećao i jednostavno ne stignem sve sam, iako sam zaboravio pojmove "slobodno vrijeme" i "vikend".
Obzirom da poslove dogovaram na dva načina, fiksna cijena i po satu, molio bih da navedete različite cijene rada:
1. po satu
2. Primjer fiksne cijene posla: Izrada stranice od nule, instalacija joomle 1.7, instalacija i male izmjene gotovog template-a (izmjena logotipa, boje, font), 5-6 osnovnih stranica (npr. home, about, contact, services, blog i slično), dakle bez nekih specijalnih komponenti, eventualno K2 za blog, a većina sadržaja se svodi na članke.
3. Izrada web stranice od nule prema PSD-u, dakle u ovom primjeru treba još izraditi i template (recimo za bazu se može koristiti T3 blank template ili slično), a sve ostalo kao i u prethodnom primjeru.

Ne mogu pristati na visoke cijene i cijena je jedan od bitnih elemenata, ali zato je posao konstantan jer imam već dosta stalnih klijenata iz cijelog svijeta. Naravno, kvaliteta i brzina rada su također bitni. Radi se s puno toga: joomla 1.5, joomla 1.7, virtuemart, K2, ZOO itd.. Potrebno je poznavati html i css, a prednost je i poznavanje php-a i joomla framework-a.

Također bih malu prednost dao developerima iz Međimurja, jer u planu je ove godine i otvaranje firme/obrta pa se kasnije može govoriti i o zapošljavanju... Ali ovo nije uvjet.

Trenutno imam hrpu posla, pa bih trebao bar jednog suradnika čim prije.

Očekujem vaše poruke,
Lijepi pozdrav svima