Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Intro

Autor proleter, 12. Siječanj 2012, 09:47

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

proleter

Pozdrav ekipa,

Jedno pitanjce. Može li se nakon postavljanja gotove stranice naknadno postaviti intro ??? Imam misao da napravim neki kratki flash filmić pa bi bilo zgodno i interesantno ga postaviti. Možda ima kakva komponenta ili modul za to. Iskreno, čeprkao sam po forumu no nisam po extension.joomla ali možda se netko od Vas već susretao s ovim pitanjem pa da skratim muke. Txn svakako.

oKRamxII

Misliš onda nešto poput toga da bi se intro sam za sebe otvorio (taj flash filmić) pa bi tek onda mogao dalje na stranicu?

proleter

Ma da, naravno da ima mogućnost "preskoči intro" pa odmah na stranicu ili ga cijelog pogledati a nakon toga link "ulaz"....znaš što mislim  8)

oKRamxII


proleter

Ne kužim taj demo ništa. Stoji statično pa se zatim pojavi Menu s lijeve strane. Mislio sam na nešto ovako slično.....http://www.div.com.hr/ (klikni pokreni) ali kod mene bi se trebalo automatski pokreniti.

oKRamxII

Da, ja nisam nikad tako radio zato sam ti valjda i "krivi" dao, ali pogledaj opet ovu kategoriju : http://extensions.joomla.org/extensions/style-a-design/popups-a-iframes/

Možda se nađe nešto (besplatno).

Onebeat

Ne shvacam u cemu je problem?Napravi index.html i u njega sto hoces:flash,sliku itd.Uplodaj file u root joomle i to je to!
Truth will set you free

Retro Alfa

Citat: Onebeat  u 16. Siječanj 2012, 17:17
Ne shvacam u cemu je problem?Napravi index.html i u njega sto hoces:flash,sliku itd.Uplodaj file u root joomle i to je to!

Ne baš, jer onda kad klikneš na početna odvest će te na index.html

Uradi ovo gore navedeno, samo ćeš morati u joomli promjenti glavnu putanju tako da ide www.mojastranica.hr/index.php

Ovako sam ja napravio Joomla 1.5

modules/mod_mainmenu/helper.php

Change the line:

Code:
$tmp->url = JURI::base();

for this

Code:
$tmp->url = 'index.php';

And now the "Home" option come back to index.php and not index.html

Onebeat

Ah da to... nemam problema sa time pa sam zanemario detalj!
Truth will set you free

proleter

Txn svima, probat ću napraviti flash intro oko konca veljače, početka ožujka pa javim i linkam.