Kako vratiti 1.7.3 na 1.5

Autor Narednik, 20. Prosinac 2011, 16:17

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Narednik

Moli bih Vas dali postoji mogučnost vračanja sa 1.7.3 na 1.5. , arazlog je jer mi je dosta ova nova komplicirana a na staroj sam se več ispraksirao tj. znam gdje što napraviti .
Ako postoji mogučnost molio bih objašnjenje Hvala unaprijed!! :pivo:







wooer

Kao što ne postoji mogućnost direktnog prelaska s 1.5 na 1.7, tako nije moguće niti obrnuto. Marljivi ljudi su si dali truda napraviti skripte koje kopiraju (migriraju) određene podatke s niže na višu verziju (novu instancu) ali teško da će se netko odlučiti za izradu skripte obrnutog smjera. Jedini način je da ručno kopiraš dio po dio podataka iz nove u staru bazu.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

bobgen

Ima jedan način koji je izuzetno jednostavan: ako se prije transfera na višu verziju napravi backup stare instalacije, povratak je igra za malu djecu. Ako nije napravljen backup prije upgradea, onda se za kaznu treba patiti (opravdano) i sa sumnjivim uspjehom.
Znanje je otrov koji u velikim količinama liječi, a u malim ubija.

oKRamxII

Backup je uvijek najbolje (pa možda i jedino) rješnje.

vivi

#4
biti backup addict je valjda najbolja i najisplativnija ovisnost kod bavljenja ovom strukom.. evo upravo mi je neki fucktard zdrmo shop na web-u.. u roku 5 minuta ga vratih u stanje u kojem je bio cakum pakum..  :vino: