Virtuemart Flypage pitanje.

Autor jkukovec, 20. Prosinac 2011, 16:15

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

jkukovec

Pokušavam preraditi standardni flypage u Virtuemartu i došao sam do problema kako promijeniti izgled
linka $ask_seller.

Hvala na pomoći.


ikiK

Bilo si sasvim u redu da kažeš i što kasniš mjenjat na njemu... Konkretno...
...

jkukovec

Evo da malo konkretnije objasnim problem.
Dakle želio bih promjeniti izgled flypage stranice i to samo jedan detalj, tj. boju fonta
koji predstavlja link "postavi pitanje o ovom proizvodu".
Ako se ne varam za to je vezana PHP funkcija <?php echo $ask_seller ?> koja se nalazi unutar flypage.php
Ukoliko za istu odredim neki inline style sa CSS.om, font mogu povećati i smanjiti ali boja ostaje ista.
Ja sam probao to promijeniti na sljedeći način:
<span style="font-size: 14px; color: #F00;"><?php echo $ask_seller ?><br /></span>..
Što je rezultiralo promjenom veličine fonta ali ne i boje linka...

Na koji drugi način bi mogao promijeniti boju tog linka.. Koji css file i koja klasa definira izgled linka kod flypage.a..

Zahvaljujem na pomoći.


wooer

Za to ćeš morati vidjeti u kojoj css klasi ti se nalazi $ask_seller i te promijeniti boju njegovog 'a:link' taga.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

jkukovec

Odlično!  Riješio sam problem. Puno Hvala.
Najveći problem mi je bio u tome što u CSS datoteci koja definira stilove teme za virtuemart  flypage uopče nije bilo a:link taga kod odgovarajuće klase. I ja sam se userdotočio na promjenu umjesto da sam odmah kreirao novi tag i gotovo.

Još jednom Thnx!