Registar ljudi? 1.7

Autor dakky, 11. Prosinac 2011, 17:29

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dakky

Da li postoji neka dobra ekstenzija, ne znam ni kako bi to preveo, mozda Directory, vidim ima ta sekcija na JED ali tamo ima milijun komponenti, ne znam koja bi mi odgovarala najvise... pa ako je netko probao i zna ...

Hijerarhija bi trebala biti ovakva
1 Sportski savez Grada (to je default i samo je jedna opcija moguca)
2 Vrsta sporta (nogomet, vaterpolo, biciklizam itd.)
3 Naziv kluba
4a Popis uprave kluba
4b Popis natjecatelja kluba

U popisu pod 4a i b, trebala bi biti sljedeca polja - Ime, Prezime, Broj telefona, eventualno slika itd.

I onda da se to lijepo sve integrira u Joomlu, pa da se moze pretrazivati po klubu, po vrsti sporta, itd.

Idealno da je ekstenzija besplatna, ali moze i placena ako se radi o sitnom iznosu (par dolara)

Dakle svi ti ljudi koji bi bili popunjeni u taj registar, ne bi bili clanovi same stranice, vec cisti plain text tko je u kojemu klubu sto.

Eto hvala i pozdrav!!

Tom555

Za takve stvari SOBI je idealan!

dakky

A koja je fora sa SOBI-jem, verzija 2, vidim besplatan ali neki stos mora biti...?
Iako brijem da to nije to, prema demo siteu nije bas koncipiran onako kako sam zamislio, valjda ga se moze customizirati...
Ono, idealno bi bilo da ima import iz CSV-a, dakle da se masa ljudi utipka unutra bez puno tipkanja... :-)

komir

Citat: dakky  u 12. Prosinac 2011, 03:43
A koja je fora sa SOBI-jem, verzija 2, vidim besplatan ali neki stos mora biti...?
Iako brijem da to nije to, prema demo siteu nije bas koncipiran onako kako sam zamislio, valjda ga se moze customizirati...
Ono, idealno bi bilo da ima import iz CSV-a, dakle da se masa ljudi utipka unutra bez puno tipkanja... :-)
SOBI2 je u besplatan, kao i neki pluginovi za njega, map, video, download, galerija slika... ali ti radi samo na joomla 1.5.x verziji. Još je dobra njegova stvar da možeš instalirati nekoliko instanci sobi2 na istu instalaciju joomle http://www.sigsiu.net/download/tools/cloning_tool.html
Sobipro ti je core besplatan, radi na joomla 1.7.x, ali 70% dodataka ti se naplačuje putem članstva. Mislim da će pro biti jako dobar negdje krajem slijedeče godine kada planiraju zadnje "must have" dodatke.
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

Guardian

Nevezano za pitanje. Jeste li znali da su i Sobi i K2 u startu bili planirani da izrastu u CMS, zamjenu za Joomlu ?
To su riječi developera, izletili se na raznim mjestima.

Pa su odustali. Nije lako zamijeniti Joomlu, to radi tisuće programera, od njih 20-30 vrhunskih konstantno.