plugin koji povezuje 2 ili više menu-a ?

Autor digitalartist, 04. Prosinac 2011, 12:50

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

digitalartist

Treba mi plugin koji bi povezao 2 menia na načina da kada korisnik klikne na određeni gumb u prvom meniu, zatim na neki gumb u drugom meniu na frontpage-u se pojavi sadržaj ovisno o gumbu iz prvog menia, znači da se ta dva menia ponašaju na parent-child način, na nekakav kategoriziran način ?  Da li se to da riješiti uz pomoć plugin-a, neke druge komponente ili se mora na način da se kategoriziraju izbornici ?

Guardian

Sa "Alias" opcijom kad biraš Menu link. Onda dobiješ i highlights na oba menija.

Ako sam dobro shvatio što želiš. Objasni to na nekom primjeru sadržaja.

digitalartist

Evo na primjer - u prvom meniu postoji gumb(link) "Gradovi", u drugom "Restorani" npr. Kad se klikne na "Gradovi" i odabere određeni grad, pod (gumbom)linkom "Restorani" bi se pojavio popis i opis restorana u tom gradu.

Guardian

Stvarno ne kužim. Ne možeš otvoriti dva menu linka istovremeno, na taj način. Recimo pričaš o top i right menu.

Kad na Top menu klikneš na određeni grad otvori ti se ekstenzija koja lista restorane u tom gradu, ili Content Blog lista, ili bilo koja lista. Što sad hoćeš od linka na drugom meniju ?

Pričaš li ti o otvaranju submenus ? Onih padajućih menija na Top i onih koji se samo otvore na Right-Left menu ?

Mislim pričaš li o otvaranju sadržaja na Top click ili o otvaranju podmenija na nekom drugom meniju na top click?

Ako sam te dobro shvatio tebi ne treba drugi Menu već neki module koji lista podkategorije.

- Top menu su Gradovi, neovisno samo 1 click ili padajući izbornik gradova.
- Kad se na Top menu (ili u sadržaju) klikne na određeni grad lijevo-desno ti pokaže module sa restoranima.

Treba ti samo module koji se pokazuje na tom linku, (nigdje drugo) ne moraš imati povezanost dva menija.

digitalartist

Da li postoji kakav plugin za drop-down menu ?

Guardian

To ti template pravi. Inače miješaš pojmove pa ti teško udovoljiti. Da bar imaš link ili neki primjer stranice koja ima to što hoćeš.

Ovisi koliko gradova imaš. Nekoliko gradova možeš i na Menu-module koji se pokazuje samo na jednom linku, ne na čitavoj stranici.
Puno gradova biraš dropdown menu podkategorija.

http://extensions.joomla.org/search?q=dropdown
http://extensions.joomla.org/extensions/structure-a-navigation/menu-systems/drop-a-tab-menus

digitalartist