problem sa .htaccess !!

Autor LorkyXTR, 04. Studeni 2011, 10:49

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

LorkyXTR

Pozdrav novi sam ovdje na forumu,imam problem s svojom web stranicom,imam neke stranice u glavnom meniu kao npr: Naziv: Naša lokacija i alias od toga je naa-lokacija jer slovo š mi nije prepoznalo,medutim ukljucio sam od_rewrite i prepozalo mi je tako kako je u googleu mi pise kada utipkam naa loakcija onda prepozna stranicu a kada utipkam nasa lokacija ona nece, pa me sada zanima kako da to ispravim  sve alias-e koje sam imao sa slovima č ć š đ ž prepravio sam bez kvacica.

Hvala unaprijed na pomoci

wooer

Sada se moraš strpiti da te google ponovno indeksira.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

LorkyXTR

ma mislim da da...ali akda ja idem na svoju stranicu opet mi pise naa lokacija umjesto nasa lokacija ://

ikiK

Jesi probao ručno primjenit alias u nasa-lokacija. On u principu automatski radi po nazivu stavke ali možeš slobodno i ručno promjenit. Naravno naši znakovi tamo ne prolaze.
...

LorkyXTR

Citat: ikik  u 04. Studeni 2011, 11:44
Jesi probao ručno primjenit alias u nasa-lokacija. On u principu automatski radi po nazivu stavke ali možeš slobodno i ručno promjenit. Naravno naši znakovi tamo ne prolaze.

jesam rucno sam promjenio u nasa-lokacija ali opet an webu pise naa lokacija, ne znam zasto to tako

ikiK

Jesi probao reda radi isprazniti cache?
...

LorkyXTR

www.pumpe.hr to je link stranice pogledaj pa vidi di god ima hrv slovo nece prikazati

LorkyXTR

Citat: ikik  u 04. Studeni 2011, 11:53
Jesi probao reda radi isprazniti cache?

mislis na cache u joomli ??

ikiK

...

LorkyXTR


ikiK

#10
Jedino mi pada na pamet da instaliraš staru besplatnu verziju sh404sef komponente pa da s njom probaš riješit problem. Za nju znam da ima  opcije tipa purge links itd... Možda da se strpiš da se netko drugi javi s boljim rješenjem.
http://www.jaredritchey.com/sh404sef-free-download/
(naravno ako češ slučajno ići ovim putem obavezan beckup svega...)
...

wooer

A ja mislim da nisi razumio ikik-a pa si samo izmijenio alias članka, a potrebno je izmijeniti i alias predmetnih izborničkih stavki.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

LorkyXTR

Citat: wooer  u 05. Studeni 2011, 00:28
A ja mislim da nisi razumio ikik-a pa si samo izmijenio alias članka, a potrebno je izmijeniti i alias predmetnih izborničkih stavki.

woower evo sc-ova pa vidi o cemu se radi

Gornji dio j iz joomle screan, a ovaj dolje iz mozille u Alias iz joomle sam ja dolje upisao nasa-lokacije jer je pisalo naa pa sam dosao 2




wooer

I opet napominjem. Prva slika prikazuje dio iz uređivanja članka, a ti trebaš izmijeniti alias u izborničkoj stavci.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Onebeat

Citat: wooer  u 05. Studeni 2011, 20:26
I opet napominjem. Prva slika prikazuje dio iz uređivanja članka, a ti trebaš izmijeniti alias u izborničkoj stavci.

Potpisujem,ja sam isto imao ovakav problem pa sam ga rijesio da sam izmjenio alias u sadrzaju i u izborniki
Truth will set you free