Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Moderan dom

Autor zheeka, 01. Studeni 2011, 15:51

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tom555

Ma da, ne moraš se zabrinjavati, to je na brzinu načinjeno u PS tek toliko da predočim kako bi bilo sa svijetlijom podlogom.

Renato

Meni je svo ok osim pozadine. Moraš naći bolje rješenje.

ikiK

#17
Citat: Renato  u 10. Studeni 2011, 22:06
Meni je svo ok osim pozadine. Moraš naći bolje rješenje.
Zašto bi morao, meni je baš ok... Dapače, najbolja do sada...
...

Renato

Citat: ikik  u 11. Studeni 2011, 00:28
Citat: Renato  u 10. Studeni 2011, 22:06
Meni je svo ok osim pozadine. Moraš naći bolje rješenje.
Zašto bi morao, meni je baš ok... Dapače, najbolja do sada...

Aha, onda ak' je tebi dobro, onda neka ništa ne mjenja ;D

ikiK

#19
Ja mu bar nisam rekao da mora ostavit, niti da mora neš drugo stavit. A svoje nisi niti obrazložio. Ova pozadina s tim kontrastima se savršeno uklapa u boje i blokove cijelog sajta. Ovog puta u sve boje i blokove sajta. I sve je čitko. Ne vidim zašto bih on morao nešto mjenjati, uputi nas.
...

Renato

Citat: ikik  u 11. Studeni 2011, 10:15
Ja mu bar nisam rekao da mora ostavit, niti da mora neš drugo stavit. A svoje nisi niti obrazložio. Ova pozadina s tim kontrastima se savršeno uklapa u boje i blokove cijelog sajta. Ovog puta u sve boje i blokove sajta. I sve je čitko. Ne vidim zašto bih on morao nešto mjenjati, uputi nas.

A šta su se ti sad zapjenio? Dobro, ne mora, ajd'. Preumoran sam za takve rasprave.

nerodiko

Meni je sve super, a o pozadini bi se dalo razgovarat, osobno sam za malo svijetlije tonove...bravo
postani sam svoj majstor- www.majstor-u-kuci.com

oKRamxII

Neznam, je li to do mene i Opere, ali meni (Naslovnica , Arhitektura, Namještaj, Interijeri...) ne učitava ispravno...