CroJoomla vs novi Forum

Autor Skipper, 20. Siječanj 2011, 15:49

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Skipper

Društvo, dok mi ovdje, što je sjajna vijest, raspravljamo uglavnom o prijevodima, Wiki stranici, susretu, novom logotipu i slično, na starom forumu se i dalje vrti rasprava korisnika koji imaju problema. Nije nešto previše, ali još uvijek je većina onih koji imaju nekakav problem s J! tamo i tamo postavlja pitanja. Disperzija koja nam ne treba, jer ovo je ionako sve osmišljeno s ciljem da se korisnicima J! omogući da na jednom mjestu saznaju čim više o ovom CMS-u i pronađu rješenje za svoje probleme. Ne možemo biti sami sebi svrha i trebalo bi, što prije, korisnike "dovući" na ovaj forum. Zbog navike, kvalitete i svega ostaloga. Ima li netko od vas bilo kakvu konkretnu, suvislu ideju što napraviti da se korisnici prebace ovdje i ovdje počnu prezentirati svoje probleme i sve ostalo?

wooer

Nemam ti ja baš nikakvu ideju. Uvijek se nađe netko tko će otići tamo samo kako bi postao suvereni joomla guru. Dokle god tamo ima nekoga da odgovori na probleme korisnici će ostajati na istom mjestu.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Skipper

Citat: wooer  u 20. Siječanj 2011, 16:00
Nemam ti ja baš nikakvu ideju. Uvijek se nađe netko tko će otići tamo samo kako bi postao suvereni joomla guru. Dokle god tamo ima nekoga da odgovori na probleme korisnici će ostajati na istom mjestu.

Da, jedan takav je tamo...

oKRamxII

Što nije rečeno da će stari tj. CroJoomla forum za par mjeseci biti zatvoren? Ili sam se u tijeku vaših rasprava pogubio =)

Ne treba ništa ekstremno poduzimati, ovaj forum je tu tek 10 dana, a već su statistički podatci dosta dobri. Strpljenje, vremena ima, siguran sam da će biti i još više članova, topica... Još će popularnosti sigurno priodnijeti wiki sekcija.

Ako ne bude, onda treba počet razmišljati o "mučkim" potezima :P

Skipper

Citat: oKRamxII  u 20. Siječanj 2011, 16:02
Što nije rečeno da će stari tj. CroJoomla forum za par mjeseci biti zatvoren? Ili sam se u tijeku vaših rasprava pogubio =)

Ne treba ništa ekstremno poduzimati, ovaj forum je tu tek 10 dana, a već su statistički podatci dosta dobri. Strpljenje, vremena ima, siguran sam da će biti i još više članova, topica... Još će popularnosti sigurno priodnijeti wiki sekcija.

Ako ne bude, onda treba počet razmišljati o "mučkim" potezima :P

Oj, sinko, kakvi mučki potezi, pomalo s tim;) Poanta svega su korisnici, ne statistika kao takva.

wooer

Korisnici kreiraju statistiku.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Skipper

Citat: wooer  u 20. Siječanj 2011, 16:07
Korisnici kreiraju statistiku.

Ne trenutnu. Administratori, moderatori, koordinatori, prevoditelji...

Bernard [ExaByte]

#7
Citat: Skipper  u 20. Siječanj 2011, 16:01
Citat: wooer  u 20. Siječanj 2011, 16:00
Dokle god tamo ima nekoga da odgovori na probleme korisnici će ostajati na istom mjestu.

Da, jedan takav je tamo...


Prijedlog?

Ja sam ga dao ovdje : Sugestija: potpisom obavjestimo nove crojoomlaše o novom forumu

Možemo recimo dodati i : "Tko zadnji ovdje - magarac! (ili plaća rundu)"   ROFL ... šalim se  :nevin:

Skipper

Ja sam ga prihvatio. No, sad su mi neke stvari jasnije, kad znam tko je tamo...