Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

administracija

Autor zabok, 04. Listopad 2011, 06:41

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ikiK

#15
Citat: zabok  u 05. Listopad 2011, 15:28
cck
Citat: zabok  u 05. Listopad 2011, 15:27
Citat: ikik  u 05. Listopad 2011, 09:52

Možda nađeš tu čak nekoga tko će besplatno to isprobat...


Malo sam podebljao ono o čemu pričam prije dva posta(tako da se neki ne nađu uvrijeđeni,ali naprosto to je stvarnost koja se i dalje provlači iz foruma na forum)
To je bio sarkazam od mene...

Mislim da ti nitko neče naplatit provjeru da li dotično uređivanje radi... I mislim da će netko htijet znati koji cck koristiš...
...

Onebeat

Citat: zabok  u 05. Listopad 2011, 15:28
cck

Citat citata i onda jos tako 3x i nije neka fora na forumu

Kad je već CCK mozda malo vise detalja nebi štetilo, no kako je danas predivan dan... :nevin:

Pošalji mi PM sa pristupnim podacima od tog korisnika da pogledam ;D

p.s free of charge of course ^-^
Truth will set you free

zabok

Ovako..............stvari su došle kontroli...........u čemu je bila caka!

Ima doma tri kompa i na sva tri su različiti windowsi............na xp radi , na 7 radi,ali baš na njegovom gdje ima vistu nije radilo........

Eto kaj da Vam velim...........obično sranje ,a problem da boli glava.
Fishing Club Zagorje

Onebeat

To mi je čudno, imam xp i 7 i linux i nikad nisam imao problema CCK a kamoli sa joomlom!
Truth will set you free

zabok

Neznam kaj da Vam velim ,ali tako je bilo...........meni je uopće bilo čudno da nemože stavljat i uređivat članke,a upload fotki mu je išao................evo sad ide na xp i 7........

Nisam ni ja pametan da dam bilo koji odgovor na ovo,zato sam i potražio Vaše mišljenje...........nemojte što zamjerit,ali ima i takvih problema kao i ovaj.............zašto je tome tako ja nbeznam.............. nisam informatičar da bi znao gdje je zapelo na visti!
Fishing Club Zagorje

Guardian

Imao sam neki dan problem sa browserrima. Jedan otvara localhost drugi neće. Problem je bio u windows/system32/drivers/etc/hosts datoteci.
Svašta se natrpalo pa je valja očistiti na default postavke. Neki browseri htjeli localhost u adresi, neki 127.0.0.1.

Znam da je daleko od tvog problema. Ali eto provjeri da nema nešto čudno u host datoteci na toj Visti. Moraš prvo otvoriti Notepad kao Admin pa kroz njega taj host. Inače ne da prepisivati preko njega.

wooer

Nebitno, ali ja sam i dalje mišljenja da je browser krivac i da bi s nekim drugim i na visti sve radilo ispravno.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

zabok

Citat: wooer  u 08. Listopad 2011, 15:28
Nebitno, ali ja sam i dalje mišljenja da je browser krivac i da bi s nekim drugim i na visti sve radilo ispravno.

Ima i u tome nečega,jer mu  sa IE6 ne radi,a sa mozzilom radi.......... ::)

Još jednom Hvala svima na pomoći,bitno smo riješili i sada može sam uređivati kako mu je volja...........
Fishing Club Zagorje

Onebeat

Citat: zabok  u 08. Listopad 2011, 18:13
Ima i u tome nečega,jer mu  sa IE6 ne radi,a sa mozzilom radi.......... ::)

Ti to stvarno govoris o IE6 ili nas zezaš?

To je prahistorija, zabranjeno ga je uopce spominjat a kamoli imat na računalu instaliranog! ???
Truth will set you free

wooer

Uvjeren sam da niti u gopheru ne radi ispravno.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

ikiK

Ie6 na visti  ;D
Al eto bar se našao krivac  ^-^
...

zabok

Ma krivo napisao IE 8

Fishing Club Zagorje

oKRamxII

To već ima smisla  ;)

Iako, što manje korištenje IE, to bolje.