Slika unutar članka

Autor znadem, 01. Listopad 2011, 18:34

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

znadem

Pozdrav svima i imam jedno pitanjce.
Imam problem sa predloškom da prilikom uređivanja novog članka (ali i svih postojećih) slika koju koristim unutar članka se pomakne uvijek na vrh iako je namjestim npr. na dno. Npr. tekst članka ima 50 rečenica. Postavim sliku na dno članka i spremim. Sve ostane kako sam i napravio ali mi se slika na frontendu pojavljuje na vrhu članka. To mi se nije događalo nikada a ne znam gdje unutar pledloška to regulirati jer kad promijenim drugi predložak bude sve ok.

wooer

Evo, već krećem skidati i instalirati par tisućica predložaka kako bih ustanovio koji ima simptome kakve opisuješ.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

znadem

To od tebe ili bilo koga drugog nisam ni tražio pa s toga i nemoj. Za sve one koji bi možda znali gdje treba tražiti problem (index.php predloška, pluginima ili u css možda) sam tražio pomoć i prijedlog u tom pogledu. Da skratim sebi posla ako je već ima netko sličan problem.

Ali u svakom slučaju hvala i na "ovom" odgovoru, ma kakav on bio.

wooer

Hvala tebi na pitanju kakvo god da bilo. I sam si zaključio u svom pitanju da je problem u predlošku pa bi bilo dobro da si i napisao o kojem se radi. Ovakvim 'skrivanjem' informacija nećeš dobiti nekakvu pomoć, niti ćeš sebi ili bilo kome drugome skratiti posao.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

karlovic

Citat: znadem  u 02. Listopad 2011, 14:45
To od tebe ili bilo koga drugog nisam ni tražio pa s toga i nemoj.
Kao što je i napisano/opisano u prvom odgovoru, ljudi dobre volje teško će ti pomoći ako nemaju informaciju koja im treba. Nadalje ako prema postu citiranom gore tražiš pomoć isključivo od osobe XXX i/ili YYY onda to i napiši da ostali koji znaju i/ili mogu znati odgovor jednostavno preskoče to pitanje!

znadem

E grebi ga, više filozofije na jednom mjestu odavno nisam čuo. Oprostite na mom bezveznom pitanju idući put ja i sve ostale molim da napišu roman ili možda još bolje i dva prilikom postavljanja pitanja s mogućim dodatnim objašnjenjem. Ili možda treba postavit upute za postavljanje pitanja.
Pitanja se postavljaju i tko želi, hoće i može na njih odgovara a ne očekiva se netko određen prozvan da na isti i odgovara. Zato, ako netko smatra da na postavljeno pitanje ili molbu iz bilo kojeg razloga ne treba odgovarati neka tako i čini a ne pisati ovo ili ono.
Ali evo i mene ste naveli pa mogu biti baniran zato isprika adminu i svima koji budu čitali ovu dosadnu prepisku koja nije bila planirana a problem još manje riješen.
Molim admina da zaključa temu koju sam započeo. Pozdrav svim joomlašima ma gdje bili.?!

Tom555

#6
@znadem Vidim da si noviji ovdje pa te pozivam da se ne žalostiš i ne srdiš na pojedinince i njihove katkada neobične načine komunikacije. Budi siguran da iza sarkazma pa i pošalica, stoje ljudi koji su jako stručni i voljni pomoći u svakoj situaciji.
Dosta, ono što je za njih igra, za mnoge je nepremostiva prepreka i odatle se onda javlja taj međuprostor nerazumjevanja.
Napisao si nekoliko rečenica i tražiš pomoć oko predloška, a ne navodiš koji je predložak. Ne bi li bilo puno jednostavnije to navesti?
Ovo, molim te navedi o kojem se predlošku radi pa ćeš dobiti valjana rješenja... mnogi oblikuju na ovom forumu u potpuno drugačije, zanimljive, duhovite... i, vjeruj, dobronamjerne, rečenice.

marko227

Znadem tvoje je pitanje bilo slično ovome: "tko je brži ili zec"

Iz tvog pitanja se ništa ne saznaje nego tvoj problem. A očito je prema onome što si opisao da je problem u predlošku. Pa daj pobogu reci koji predložak koristiš, odnosno na kojem ti se ta greška javlja pa će ti pomoći netko.
Je li problem to napisati???

Guardian

Ako si lijen drugi put samo ostavi link stranice.

Inače provjeri da kad u editoru pomičeš images da ih prije markiraš pa izabereš u onom izborniku "paragraph". Slike koje nisu u <p> nekad ne da lijepiti na strane.