Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

jkefel ne koristiti

Autor dombo, 29. Rujan 2011, 21:34

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dombo

nakon instalacije jkefel plugina kojega sam skinuo sa JED i pokušaja korištenja plugina zaključio sam da navedeni plugin ne radi,a nakon pokušaja brisanja cijeli site se srušio.niti jedna stranica se neće otvoriti niti u prednjem dijelu niti u administratorskom.Tako da bih želio upozoriti sve da ne koriste taj plugin.

wooer

Samo zato što ti imaš problema na mora značiti da plugin ne valja i da ga stoga treba izbjegavati. Provjerio sam install/uninstall kao što opisuješ i sasvim uredno mi sve i dalje radi. Usto, kreator plugina je jedan od rijetkih koji je voljan pomoći pa mu se slobodno obrati ako misliš da je problem u njegovom kodu.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

dombo

da ali zašto sada nemogu pristupiti stranici nakon pokušaja deinstalacije?

ikiK

Dali si pogledo uopče gdje ti je joomla? Gdje su ti fajlovi?

Ovo je tvoj index.html :
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 3.2 Final//EN">
<html>
<head>
  <title>Index of /</title>
</head>
<body>
<h1>Index of /</h1>
<ul><li><a href="backup-svegapomalo.com-7-6-2011.tar.gz"> backup-svegapomalo.com-7-6-2011.tar.gz</a></li>
</ul>
</body></html>


Nešto si zahebo da prostiš...
A zašto nažalost samo ti možeš znati. Ako nemaš valjani beckup javi se hosteru da ti izvuče neki nedavni. Sigurno ima.
...

dombo

da znam da sam sve zahebo....evo podignuta stranica ponovno sve radi...ali i dalje tvrdim da je stranica pala nakon pokušaja deinstalacije dotičnog plugina...

karlovic

a kako si ga točno deinstalirao?

dombo

instalacija/deinstalacija pluginovi i jkefel označio i uklonio ( content jkefel , postojao je i system jkefel ali taj nisam stigao jer čim sam onaj uklonio stranica je pala)

karlovic

pa ću probati isto idući tjedan da vidimo baš  BRB